SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4636543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221378
https://ksiegi-wieczyste.org/zasiedzenie-nieruchomosci-co-oznacza-i-kiedy-mozna-z-tego-prawa-skorzystac/
No tutaj pilek jest trochę inny problem ,bo teoretycznie może być ciężko z ich wyrzuceniem, ale i na to są sposoby


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-09-19 13:52:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na wykopie była akcja, chłop sie skarżył, że jakiejś matce z gówniakiem wynajął chate, przestali płacić, a wyrzucić nie możesz bo dziecko
To wynajął drugi pokój dla jakichś dwóch mirków co celowo robili taki gnój że typiara sama spaliła wroty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No to grubo hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221378
zabstyl
Na wykopie była akcja, chłop sie skarżył, że jakiejś matce z gówniakiem wynajął chate, przestali płacić, a wyrzucić nie możesz bo dziecko
To wynajął drugi pokój dla jakichś dwóch mirków co celowo robili taki gnój że typiara sama spaliła wroty

No właśnie miałem to na myśli , ja jeszcze bym sobie panienki zamówił i melanż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja to się nie dziwię Brazolom, że budują te swoje fawele z dykty, blachy i desek, zamiast płacić chuy wie ile.

Dziś wiele osób udaje biednych. Kiedyś biednym był ten co nie miał na jedzenie, bo klęska żywiołowa była, a koleś utrzymywał się głównie z rolnictwa. Teraz większość udaje biednych, żeby wyłudzić hajs, bo jest zbyt leniwa, żeby pracować.




Jeszcze co do infekowania windowsa skryptami z pythona, to znalazłem sposób. Większość mi odpisało, że rzeczywiście pisze malware w C, ale jeden koleś przesłał mi info, że można zrobić konwersję z .py na .exe, dzięki czemu będzie można uruchomić taki proces na windowsie bez instalowania pythona.



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 9/19/2019 3:06:20 PM

Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 9/19/2019 3:06:45 PM

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
https://m.

class="link" target="_blank">

Prawdziwa tożsamość Agaresa ujawniona
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Agareds - No najlepiej w C, ale też są biblioteki pytrhona pisane w C, także luz, ale jak chcesz hakować windowsa to prędzej czy później będziesz musiał ogarnąć chyba C.

Mój terapeuta powiedział mi, że homoseksualizm jest w 100% normalny i teraz nie wiem co o onim mysleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
pilek
Agareds - No najlepiej w C, ale też są biblioteki pytrhona pisane w C, także luz, ale jak chcesz hakować windowsa to prędzej czy później będziesz musiał ogarnąć chyba C.

Mój terapeuta powiedział mi, że homoseksualizm jest w 100% normalny i teraz nie wiem co o onim mysleć


Z jakiegoś powodu został terapeutą

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ze mną lepiej nie zaczynać, bo wam BIOS domofonem zhakuje.

Jeśli chodzi o samo SFD to już mam plan zemsty na kulturystach za olewanie naszego działu - jak się tam włamie to już wiem, który dział usunę https://www.sfd.pl/Aktualności__Kulturystyka_i_Fitness-f144.html


Zastanawia mnie jak są zabezpieczone biblioteki na moim wydziale, bo tam mógłbym po prostu uruchomić w tle keyloggera i poczekać, aż ktoś skorzysta z tego komputera i na tymczasowego maila zgarniać wyniki, bo jeśli rzeczywiście jest to tak łatwe, będę bardziej uważał na korzystanie z tego typu przybytków.


Jeśli chodzi o język C pilek to coś tam miałem, ale nie za dużo, choć powinienem się go trochę podszkolić, bo mój zakład prowadzi zajęcia z C i w razie gdyby mi je dali to warto coś umieć



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 9/19/2019 6:45:21 PM

Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 9/19/2019 6:45:39 PM

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
no hakowanie to głównie python,c i js/php/perl


Zmieniony przez - pilek w dniu 2019-09-19 18:58:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium