SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Sepko
Dzięki za rady, Panowie! Myślę, że w niedalekiej przyszłości wprowadzę te poprawki w życie

Shooto, a co dokładnie zmieniłeś w kwestii poprawy jakości swojego snu? Podobno warto odstawić wszelkie światło pochodzące z ekranów na godzinę przed zaśnięciem, ale nie wiem, ile w tym prawdy.

Praca na zmiany to lipa, znam z autopsji, ale wierzcie, że równie mocno dają w kość nocne alarmy w mojej pracy. I tak nie można tu mówić o pełnoprawnym śnie, bo człowiek jest w ciągłym trybie czuwania. No ale na szczęście nie jest tak na każdej służbie, chociaż to akurat zależy od miejscowości, bo większe miasta rządzą się swoimi prawami


nie przyjmowanie kofeiny po 15
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
3 zmiany nawet spoko
na luzie idzie to ogarnąć i nawet fajnie się pracuje ale czterobrygadówka o to już wyższa szkoła jazdy i nie polecam niby niewielka różnica ale kto popracował ten wie
ja jakiegoś szczególnie długiego stażu nie miałem na tego typu posadach rok dwa
ale na stałe tak pracować raczej bym nie dał rady , mówię to masz dobrygadówce a 3 zmiany kto wie jak dobra praca ? to bym się zastanowił
(no nie liczę tu zmian w ochronie bo to już zupełnie inna liga i zmiany 8 12 14 24 a 36 zdarzało się pracować , rekord 48 godzin byłem w pracy)

ale ochrona to inny świat i inny stan umysłu
absolutnie nie polecam ...

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175


"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
YebatzKimona
Peterson to sie choya znam narkoman rusofil


Może teraz jest q nie najlepszej formie. Przygniotła.go presja i sława, zbyt wrażliwy na to.

Ale swoje napisał i powiedział, zanim dopadł go kryzys. W ch** mądrych rzeczy. Szewc bez butów chodzi, stara prawda,ale nie znaczy że szewc ch**owy

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
nie do konca to z szewcem sie tu sprawdza
raczej powinno byc
szewc poucza innych szewców jak robić buty ale jego metody robienia butow sprawiaja ze po 2 spacerach odpada podeszwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Niektóre rady mogą być, ale on to czasami tyle gada różnych rzeczy zanim przejdzie do sedna, tyle różnych historyjek jakichś, że już nie pamiętam co na początku było.

Co do pracy poniżej kwalifikacji to w sumie nie wiem. Mógłbym pracować w jakiejś montowni, jeśli praca nie byłaby ciężka i dostawalbym 10 k. Jak studiowałem i załóżmy korowalem drzewo, malowałem, skręcałem drewniane tablice to czułem się w sumie spoko. Nienawidziłem jedynie wyjazdów na montaże tablic. To było gówniane. Wyjazd o 6.30, yebanie się z tym wszystkim, jakieś taszczenie rzeczy do góry, przesrane. Ale jakbym nie było wyjazdów to w sumie spoko.

Ale z drugiej strony jeśli nie ma w pracy rozwoju to lipa. Nie chciałbym robić to przez 20 lat, że twoje życie jest mocno zdeterminowane na kolejne 20 lat


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-10-03 11:01:23

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Teraz będzie o pinokiu książke pisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
niech o córce swojej coś napisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Kuhwa ciągle mam odruch , żeby przyp******ić facetowi, który próbuje całować moją dziewczynę na pożegnanie. Niektórzy chopy robią to, żeby sobie poużywać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A to córka Petersona coś nawywijala w przeszłości? Wiem, że dzieci Korwina i chyba jeszcze dzieci Superniani coś nawiwijaly w przeszłości, a zarówno Korwin jak i Superniania wydawali jakieś książki o wychowaniu

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium