SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4638391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz Prosiak zacząć trenować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
shooto
Średnio mu to wychodzi, już chyba najman jest lepszym promotorem własnej osoby

Tak poważnie to Najman jest właśnie w tym zayebisty, bije w tym i Sonnena i Conora razem wziętych , imo jakby był lepszym fighterem to w UFC byłby dziś gwiazdą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty to chyba już przed świętami wypiłeś jak twierdzisz, że Najman, ze swoją żenującą gadką ma jakiś podjazd do Sonnena
Cały jego geniusz autopromocyjny polega na jechaniu na czyichś plecach, przed walką z Pudzianem nikt o nim nie słyszał, potem czepił sie Salety

Mimo wybitnego trash talku propozycje wielkich walk sie nie posypały, musiał sam sobie gale organizować żeby zawalczyć, i jeszcze go Miras ratował swoim gównianym PLMMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
shooto
Dokładnie, najwięksi prawilniacy i gangsterzy w rapie to tylko w swoich utworach tacy są


A po kilku latach kariery, by znów stało się o nich głośno mówią w wywiadzie, że byli wykorzystywani przez ojczyma

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
zabstyl
Niech dotują te fundacje bo mi ten guz na szyi sie powiększył xDDD
Będe wysocki v2


A chorowałeś już na świnkę?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
shooto
najlepsze, że prezes poczty polskiej był przeciwny temu pomysłowi to zmienili prezesa


Bo teraz w Polsce jest tylko jeden prezes.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Kto mówił, że był wykorzystywany przez ojczyma ??

Chłopacy , Najman nie atakował Salety, tylko odwrotnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
zabstyl
Ty to chyba już przed świętami wypiłeś jak twierdzisz, że Najman, ze swoją żenującą gadką ma jakiś podjazd do Sonnena
Cały jego geniusz autopromocyjny polega na jechaniu na czyichś plecach, przed walką z Pudzianem nikt o nim nie słyszał, potem czepił sie Salety

Mimo wybitnego trash talku propozycje wielkich walk sie nie posypały, musiał sam sobie gale organizować żeby zawalczyć, i jeszcze go Miras ratował swoim gównianym PLMMA
dlatego napisałem że jakby był lepszym fighterem to w stanach byłby dziś uwielbiany właśnie ze względu na swoje zachowanie(prywatnie jest podobno zupełnie inny,)
, on ma po prostu wyj**ane na wszystko, czy przegra czy wygra , niejeden by już wysiadł psychicznie a on To po prostu pyerdoli Conorowi np już nerwy siadały , a Marcin to pyerdoli po Prostu
Śmieje się i heja i nie ukrywam że mam do niego jakąś sympatię







Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-04-12 01:17:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja go osobiście nie poznałem, ale od ludzi którzy mieli okazję słyszałem, że to nie jest tak, że to chłodny troll który na wyj**ce robi swoje tylko typ na prawdę jest deluzjonistyczny i wierzy w to co mówi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marian.B.
zabstyl
Niech dotują te fundacje bo mi ten guz na szyi sie powiększył xDDD
Będe wysocki v2


A chorowałeś już na świnkę?


Z tego co wiem to nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium