SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Niestety, al epoprawa życia, a konkretnie jego jakości, czyli pinionszki i władza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
shooto
Jakim planem lecisz? Siłowe wyniki poprawiasz?


FBW, teraz ciezko o progresy na redukcji i przy malej ilosci snu, na masie sie tym zajme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Im dłużej słucham Piterson Dżordana tymbardziej widzę jak p******i
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
juz pisalem tu w spamie 100 lat temu ze to lekoman-wizjoner-nieudacznik
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja zredukowałem stres, ale też lęki dzięki technikom poznawczo-behawioralnym. Teraz na no fapie stres chyba czuję mniejszy, ale pewnie przez to, że może pewność siebie trochę jest wyżej i lęki też są niższe. No i oczywiście suplementacja z ashwagandhy też pomaga i jest udowodnione naukowo działanie, jeśli chodzi o Ashwagandhę. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3573577/

No, ale stresu całkowicie nie da się wyeliminować, czasem ma działać mobilizująco, ale często jest go za dużo.

Ja na szczęście w pracy stresu mam mało, pomimo dużej ilości pracy.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
swoja droga peterson to idol innego teoretyka wizjonera Dremora co uciekł ze spamu bo przegrał dyskusje hahahhaha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No ja jak słucham Petersona to się zastanawiam czemu on tego tak jakoś zwięźlej nie powie i bardziej wprost typu co trzeba robić, a czasem mówi tak z 10 minut, a można by to było powiedzieć w 30 sekund. No ja jeśli chodzi o porady to zazwyczaj wybieram coś co jest potwierdzone jakimiś badaniami - techniki, substancje itd. albo robią to ludzie, którzy coś osiągnęli, np. bez sensu jest słuchać rad jak dojść do miliona od kogoś, kto klepie biedę i zarabia na tym, że sprzedaje książki o tym jak dojść do miliona.
3

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Apropo tego pyerdolenia 10 minut o rzeczach, które można przekazać w 5 sekund to racja 100%. Mi się wydaje, że ludzie wychodzą z założenia, że jak więcej gadasz to wychodzisz na mądrzejszego czy coś. Często na jakichś szkoleniach lania wody 3 godziny, gdzie wszystko możnaby zwięźle omówić w godzinę i utrzymać skupienie słuchaczy dzięki temu, a nie że każdy patrzy na zegarek i czeka aż skończą pyerdolic
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
po mojemu to nie jest tak że wszystko co mówi jest do dvpy , to bystry wykształcony facet ... mądry można by nawet zaryzykować ... ale jak powiedział klasyk wszystko co da się powiedzieć da się powiedzieć prosto a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć ... no ale przecież nie po to jest doktórem żeby wszystko raz dwa wyjaśnić wszak wiadomo że nie o to chodzi żeby króliczka złapać tylko żeby gonić ... facet z tego gadania ma szekle i to niemałe , więc będzie gadał gadał gadał i to tak żeby za dużo nie powiedzieć , żeby jego gadanie dalej było potrzebne ... no i musi mówić "mądrze" wplatając "trudne" słowa żeby nie było wątpliwości że się na rzeczy zna

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
panie Agares no chyba że taki "szkoleniowiec" tych książek tyle sprzedał że uciułał milion albo chociaż pół

wtedy chciał nie chciał skuteczności nie można mu odmówić ... w końcu do pieniędzy doszedł
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium