SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Powiedzcie może wiecie, dlaczego ludzie dorośli obrabiają sobie dupy wzajemnie? To takie dziecinne
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
A nie dziecinne jest jak stara raszpla 55-60 lat wali do gościa 25 letniego, że może mieć lepszych niż on i nie zasługuje na taką kobietę jak ona i jej odp*****la jak on ma to w dupie i rzuca się na niego z łapami i krzyczy, że jest piękna, a inna stara dupa jej przytakuje?



A to się dzieje w rzeczywistości.


Zmieniony przez - don_eladio w dniu 2023-01-05 19:32:08
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Co ty mówisz?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ze starych raszpli przypomniała mi się taka kłótnia co widziałem wiele lat temu między dwiema.

I jedna do drugiej w pewnym momencie

"Ty stara k***o!"

A ta na to oburzona:

"Tylko nie stara, tylko nie stara!"

Priorytety
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Mi się wydaje, że z nudów, ale jest jedna zasada jak ktoś lubi przy tobie kogoś obgadywac to na 100% będzie cię obgadywal jak ciebie nie będzie i przy takiej osobie trzeba się z kilka razy zastanowić zanim się coś powie.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No wiem

Nie rozumiem obgsduwania w ogóle

Szkoda mi czasu na to
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zdarzyło się jak ktoś mnie wk***ił ale ogólnie nie robię tego

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
No miałem takom akcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Hehe ale parodia
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Jeśli chodzi o mojego kierownika zakładu w robocie to nie ma dnia, żebym ktoś jego dvpy nie obrobił, no ale robi sporo wałków. Koleżankę orznal na kasę i nie zrobił jej symulacji na mimo, że dostał za to hajs. Koledze doktorantowi podpyerdolil godziny dydaktyczne. Kolega robił, ale obaj byli wpisani, więc wpisał część na siebie xD, w dodatku jednego doktora upokarzał przy innych i chłop teraz do zakładu nie chce przychodzić tylko robi zdalnie chyba że ma dydaktykę. No i był kolesiem co to zrobił te 2 publikacje w 6 lat, ale ja go osobiście nawet lubię, bo po prostu nie daje się dymać jak co poniektórzy w zakładzie, a zgadzam się z nim że czasem ze studentami trzeba ostrzej postąpić.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2023-01-05 19:47:51
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium