SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to kiedyś w gimnazjum, zjedliśmy z ziomkami dwie pizze, jedna taka tłusta, ser żółty, boczek itp wszystko kolą przepite
I potem poszliśmy na wieś i w trakcie powrotu już na chate, niedaleko domu, brzuch mnie zaczął boleć, aż mnie zginało, ale parcia na stolec żadnego
i nagle nayebałem potężnie w sztany, dochodząc do chaty druga fala, ale tą już doniosłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no kilka razy naprawdę było blisko , kilka razy było tak że ściągam gacie i jeszcze dopom deski nie dotknąłem już zacząłem srać

batalię z siłą woli trzeba było stoczyć raz czy dwa ... człowiek był na "wrażym" terenie
znikąd pomocy znikąd ratunku
co tu robić co tu robić ?
raz już byłem w takich rachitycznych ażurowych krzakach gotów w drodze do roboty
się wyknocić ... i jak na złość chvj podjechało tam jakieś auto i siedzą i pyerdolą , musiałbym do roboty donieść a łatwo nie było
no ale jeszcze wiele przede mną
także różnie to może być jeszcze


Zmieniony przez - dildoz w dniu 2020-10-09 16:58:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Jak tam Prosiak twoja przemiana w czada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Ale u mnie ostatnio nudy panowie. Jest czasem trochę przeyebane, ale u mnie nudno jak skvrwysyn, a u was?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
pilek
Człowieku... ja w dorosłym życiu nasrałem o 6:00 ,a obudziłem się o 9:00


A skąd wiesz, że srałeś o 6:00?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Po konsystencji gówna
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shooto
Jak tam Prosiak twoja przemiana w czada?


tak w zasadzie trochę chvjowo waga 111 kg stoi w miejscu ale dwa miesiące zmarnowałem ... no przepiłem

ale cały czas temat pcham do przodu nie poddawam siem
zero alkoholu i trenuje w każdy wolny dzień
zejdę na 100% do 105 kg
ale raczej bede kanciak/osiłek/bijok
no i morda tutaj nic nie poradzę

także tszymta kciuki
#TrzeźwyProsiak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No ja to kurde mam słabo z redukcją, bo w sumie waga stoi na 92kg ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Mam dziwne objawy, jest mi zimno jak chxj, bolą mnie nogi, ręce, plecy, a nie mam gorączki...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium