SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4670262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jacob2904
Co do lasek to powszechną praktyką jest, że mówi co innego, myśli co innego, robi co innego i czuję co innego. Jak laska nieraz piszę, że szuka kogoś poważnego, a nie krótkiej przygody to w środku cisne beke, bo wiem, że jak się taką zbajeruje to po pierwszej randce można wylądować w łóżku z czego bardzo się cieszę.


To.sie wszystko sprowadza do głupoty ludzkiej. Ogólnie większość ludzi jest głupia lub nie lubi myśleć, bo to wysiłek.
Dlatego.wiekszosc mężczyzn to d****e a większość lasek to d****ki. Stad później to tak wygląda jak twój przykład z dupami.
Mądra kobieta potrafi ogarnąć pewne sprawy, np kwestie komunikacji. Znam kilka ogarniętych kobiet, mówią co myślą, co chcą i komunikuja się prawidłowo. Nie robią tego p******nika który robi większość idiotek jaki opisałeś.
Bo żeby tak robić trzeba mieć niedostatki umysłowe, średnio inteligentna osoba rozumie że robiąc tak, będzie mieć wiecznie w życiu problemy, ze sobą i innymi.
Wszystko się sprowadza do tego, że większość populacji to d****e, obojętnie jakiej płci
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jeśli samiec alfa rządzi światem, to mamy może ich z 10ciu na świecie. I wszyscy to Żydzi
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
........


Zmieniony przez - qw3rty w dniu 2020-03-05 20:42:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Każdemu chyba z czym innym kojarzą się różne terminy.
Ja nigdy za bardzo się nie skupiałem na tym terminie ani jego znaczeniu. Bo moim zdaniem jest przestarzały i nie ma miejsca w dzisiejszym świecie, właśnie z racji tego jakie nastąpiły zmiany na przestrzeni wieków.
Samie alfa kojarzy mi się z określeniem odnoszącym się do prymitywnych instynktów i relacji. Jest dla mnie mocno fizycznym biologicznym określeniem.
Właśnie dlatego że dziś trzymają władze ludzie którzy mają wpływy z nie faktyczną siłę fizyczną lub charakteru.
Niektórzy mówią że to są właśnie dzisiejsze alfy.
Ale jak można mówić o tym kimś alfa skoro w konfrontacji ze sprawnym fizycznie samcem, nie tylko dostał by sromotnym wp****** ale przed i w trakcie zesrał się że strachu? I ma również wątłe, chorowite, wątpliwie geny? Co to za alfa? Cwaniak z kasą i wpływami mocny zza ochrony i swojej posiadłości?
Dlatego jest to dla mnie określenie mocno biologiczne i zwierzęce, nie mające miejsca w obecnym świecie.
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Mi się samiec alfa kojarzy z pewnością siebie
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
No mi podobnie, bardziej w stronę tego pierwotnego instynktu. Jak ostatnio słuchałem gościa, który jest weteranem z Afganistanu i pracował przy ochronie platformy wiertniczej bodajże, w każdym razie płynęli na statek piracki, żeby opłacić okup nie wiedząc czy coś się nie odj**ie. Trzeba mieć jaja ze stali żeby brać udział w wojnie i podobnych akcjach, to oznaka samca alfa dla mnie. Czyli koniec końców ta pewność siebie i odwaga, ale pewnie definicji jest wiele


Zmieniony przez - shooto w dniu 2020-03-05 21:14:09
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Gdyby kolesie z największymi wpływami na świecie i kasa byli jednocześnie bardzo sprawni fizycznie i z super zdrowymi genami, to jeszcze bym się zgodził, ale tak nie jest. Wiec oczywiście oni mają władzę, ale generalnie w dzisiejszych czasach to bym nikogo nie nazwał alfa.
Bo najczęściej z kolei ludzie silni i sprawni nie koniecznie mają władzę, a nawet ich to nie interesuje
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Ta pewność siebie czasem bywa mocno udawana. Nieraz widziałem gości co w grupie byli mocni kozaczyli, a potem w cztery oczy to były takie potulne baranki.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja ani nigdy nad t dużo nie myślałem, ani nie myślałem tak o sobie. Podziwiam u ludzi prawdziwa odwagę, to jest jedna rzecz której nie można udawać

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
A to akurat norma chyba.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium