SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Deformacji*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
to słabo


Zmieniony przez - pilek w dniu 2021-12-04 21:01:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
To jeszcze jedną dam
https://instagram.com/anastasiadollofficial?utm_medium=copy_link sobowtór Aletty Ocean , kvrwa mnie ciężko je odróżnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
kukuryku
coś muszę w życiu zmienić ten biznes to jednak nie dla mnie , miałem nadzieję wierzyłem jak cholera ... ale nie ...do wiosny i tak nie mam wyjścia trzeba przetrwać ale już wiem że to nie jest coś w czym chciałbym się realizować a pomysłu na "co dalej" to nie mam za bardzo ... jednak za dużo życia mi już przeleciało przez kichy do klopa

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Życie to kvrwa. Ale mam nadzieję, że Ci się powiedzie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
tylko żebym kvrwa nie został taki męczywaflem co to całe życie nie wiedział co chcę robić i w sumie nie zrobił nic a chyba jestem na najlepszej drodze w tym kierunku

kvrde miałem zmieniać świat podróżować ten teges kurde bele
miało być ... erotiko tiko tiko nad gorącą martyniką bęben śpiewa czarownikom
kołyszemy się z muzyką , trochę tęskno trochę dziko ... a jest potUcki czyściec

czasem to zazdroszczę ludziom że jakoś szybko potrafię ogarnąć sobie co chcą czego nie chcą i się tak nie bujają nie wiadomo dokąd , tylko robię , oczywiście mówię o tych którzy wiedzą bo takich co to w myśl zasady "trzeba żyć" i powielają schematy po rodzicach i dziadkach to cóż można znicz zapalić

a wy jak tam ? wiecie co chcecie robić , macie jakieś konkretne pomysły czy tak płyniecie w dryfie po morzach i oceanach życia

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ja to wiem tyle, że chvja wiem. Idę w e-commerce i seo teraz, co z tego wyjdzie nie wiem. Ale nie ma raczej opcji, której byłbym pewny. A to błąd, bo kręcąc się nie posuwam się do przodu. Być może i jeszcze jestem w okresie życia, w którym mam szanse na ostatnie próby, ale jednak pasowałoby się czegoś czepić i się rozwijać w danej dziedzinie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Prosiak to, że w jednym biznesie Ci nie jest dobrze to nie znaczy, że masz z niego rezygnować. Po prostu zacznij tam, gdzie masz pieniądze, a potem inwestuj w to co Cię bardziej interesuje.

Wyjdź najpierw od Twojego celu, czym on jest?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
POza tym co dokładnie Ci przeszkadza w tym biznesie? Może to jakoś poprawimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
A ja się powieszę i nie będę musiał pracować
Ale to za 4 lata
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium