SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4638860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Większość rzeczy jest melodyjna Puar, ale wiem co masz na myśli. Ja się wywodzę z klimatów totalnie melodyjnych: Children Of Bodom, Wintersun, czy tam Ensiferum. To już takie stężenie melodii, że true metalowcy omijali szerokim łukiem tłumacząc, że to "pedaliada"

Potem poszedłem w inne klimaty, mniej melodyjne: więcej thrashu, grunge'u, stonera , doomu itp itd.

Ale miłość do melodyjek została i do dzisiaj uwielbiam wszystko co przypomina gierki komputerowe itp.





^ To moje dzieciństwo. Mnóstwo pięknych wspomnień wiaże się z tą płytką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie ogłaszam wszem i wobec, że po latach patrzenia z zazdrością na zarosty kolegów. Wyglądania jak dziecko i słuchania pytań czy chcesz balona w maku, odruchu mamy, łapania mnie za rękę przy przechodziu na pasach (no bo mój synek jest taki malutki jeszcze) i ogólnie bycia upośledzonym jeśli chodzi o dorastanie w sensie fizycznym, mam przyjemność oznajmić, że mój organizm w końcu uznał, że czas zacząć zmieniać się z chłopca w mężczyznę. To już pewne, rosną mi ósemki. Boli jak sam skuhwesyn i swędzą mnie dziąsła, ale też napawa radością, oby wyrosły zdrowe i były moją dumą wśród napakowanych i owłosionych rówieśników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
Ja mam 24 w tym roku i jeszcze mi do końca nie urosły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój brat ma 26 i też i nie ma ani śladu. W końcu go w czymś przegonię buahahahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też mam, ale też już plomby mam w nich, bo ogólnie żadnego zęba do 5-tek włącznie nie miałem robionego, tylko od szóstki zaczynają się problemy.

Ach chciałbym być bardziej pracowity i mieć lepszą samodyscyplinę. Gdybym pracował tak jak powinienem byłbym w zupełnie innym miejscu, ale to takie trudne czasem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Bo poza pracowaniem trzeba jeszcze zyc, dlatego to takie trudne i nienaturalne ciezko pracowac caly czas

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to się boję że jak już wyzdrowieje to okaże się że choroba mnie rozleniwiła. Bo teraz większość czasu śpię, jak wyjdę do nigdzie daleko, mam totalnie rozregulowany rytm dnia, na przykład śniadanie jem o 13, co kiedyś było nie do pomyślenia. Oczywiście jest tak tylko gdy nie idę do lekarza, bo tak to wiadomo trzeba odwłok z łóżka rano zwlec i się ogarnąć. Ale wiem że zawsze przesadzałem z ilością obowiązków i dodatkowych zajęć jakie sobie brałem, zero czasu dla siebie, zero odpoczynku, całe życie dojezdzajac z jednych zajęć na inne. Na pewno jak wyzdrowieje, to zwolnie i do części zajęć już nie wrócę ale nie chciałbym popadać ze skrajności w skrajność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, że szybko wrócisz do odpowiedniego trybu wysocki. Ja też miewałem czasy lenistwa i udawało się powracać na właściwe tory. Trochę tak jak z pamięcią mięśniową. Chodzisz na siłownie potem przestajesz i znowu wracasz i o wiele szybciej dochodzisz do poprzedniego maxa na ławeczce.

Jeśli chodzi o lenistwo to np. w ewolucji spełniało pewne zadanie. Kiedyś żyliśmy w środowisku o bardziej ograniczonych zasobach, gdzie brakowało żywności przez co oszczędzanie energii pełniło ważną rolę. Np. koty śpią 13-14 godzin dzięki czemu między polowaniami oszczędzają sporo energii im by wystarczyło mniej godzin do "odpoczynku i regeneracji dla mózgu", ale u nich sen stanowi narzędzie do oszczędzania energii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko, że taki Ryszard on nigdy w życiu nie polował, więc proszę mi tu nie wciskać, że oszczędzał energię. On był po prostu spasionym leniem. Inne koty może tak, ale nie on. On był wyjątkowy, ale nie w pozytywnym znaczeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jednak przez wiele lat wykształcony przez ewolucję tryb życia pozostał bez względu na warunki w jakich kot się znajduje. Mimo, że nie poluje i nie spala wiele energii oraz ma niemal nieograniczony dostęp do pokarmu to dość mocno oszczędza energię. Tak samo jest z ludźmi i lenistwem. Inny dobry przykład to stres. Kiedyś źródłem stresu było albo napotkanie jakiegoś konkurenta albo atak jakiegoś drapieżnika. Zastrzyk adrenaliny pozwalał na szybką reakcje, wyostrzenie zmysłów, lepszą zdolność do walki lub ucieczki. Obecnie głównym źródłem stresu są różne sytuacje społeczne, jakieś wystąpienia, praca, jakieś terminy kiedy coś trzeba zrobić szybko. Taki długotrwały stres nie jest dobry, ale niestety ewolucja nie nadąża za rozwojem ludzkości. Potrzeba wielu, wielu lat. Dobrym przykładem też są nasze oczy. Kiedyś głównie obserwowaliśmy obiekty bardziej oddalone, a teraz siedzimy przed książką, TV, laptopem, komórką i często cierpimy na krótkowzroczność.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium