SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No np. feministki nic nie mają przeciwko nielegalnym imigrantom co w ich krajach kobiety traktują źle, refugees welcome i takie tam

Nie wiem jak bardzo trzeba być upodlonym, żeby być feministą.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No faceci , którzy są feministami kompletnie nie rozumieją mentalności kobiety i wierzą w to co one mówią. Potem to się kończy odpowiednią karą i ciężko ich żałować. Niech giną bezpotomnie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
u mnie w kołchozie organizacja po choyu, to co na nocce robią 3 osoby (powinny 4) robi na dniu chłop jeden, bo nie mają kogo dać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jakie Ty masz zmiany tam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
5-13
21-5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A ty Zabstyl wolalbys mieć ciągle np. na nocki czy raz tak, raz tak i czemu w sumie nie zrobią stałych godzin, brakuje pracowników o określonej porze?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
nie mogą zrobić stałych godzin bo produkcja idzie zarówno w nocy jak i w dzień i kontrole muszą być robione żeby do klienta jakiś syf nie poszedł
a to, że pracowników brakuje to fakt, powinno byc po 4 osoby minimum na jednej i drugiej zmianie, a jest 2-3
wolałbym chyba te pare miesięcy co mam zamiar tu siedzieć przerobić na nockach, większa kasa + dużo lepiej się czuje nie wiedzieć czemu
wcale mi sie spać nie chce, wracam o 6, śpie do 12 i sie czuje git, a jak wstaje o 3 to mimo 6 godzin snu sie czuje jak govno
+ na nockach nie ma kierownika i ludzi z biura
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No to wiele wyjaśnia, no to może dadzą ci więcej nocnych zmian.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Bane jak będziesz to dja znać, bo chciałem Cię zapytać czy trudno w wawie znaleźć kurve o urodzie tych typiar z filmów o zj**ach uczących się podrywu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
tak jest przyjacielu pilek trzeba spełniać marzenia , dziewczynki też dla ludzi ... ja nie żałuję ... może i nie były tanie za to brzydkie i tak się opłacało

PS
panowie właśnie skończyłem robotę , zacząłem o 6:00 rano ale u siebie jakoś inaczej się robi
w najbliższym czasie zapowiada się minimum dyszka 6 dni w tygodniu

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium