SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4653978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo kosy zaistniały wewnątrz klubu, klimat sie popsuł i możliwe że go opuszczę a tym samym bym musiał z BJJ zrezygnować na jakiś czas, a lipa tak dostać nowy pas i nie trenować+ też nie chce na leszka wyjść co to został prompowany i lage wyłożył na trenowanie
Czynniki społeczne tu mocno w grę wchodzą
Lipa by była jakbym potem wyszedł na niewdzięcznego, co to go wytrenowali od białego do purpury a on potem sie wypiął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No lipa. To może właśnie troszkę odwlecz, poczekaj. W międzyczasie wszystko może się po kościach rozejdzie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Najlepsza nic dentystyczna Jordan cienka i nie rozwala sie, ale Sensodyne też daje radę. Mi żadna nie kaleczy dziąsła, ale technikę mam już tak zaj**istą jeśli chodzi o nić dentystyczna. Może robicie to przód tył a nie góra dół przy czyszczeniu?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wątpie, bo sytuacja tego typu się ciągnie X lat, chociaż mnie dotyczy od niedawna, jest w grupie paru gości co stosują "mobbing" wobec wybranych, nikt im za bardzo na macie za to nie nayebie bo to umiejętnościami czarne pasy + chłopy ponad 100kg i tak sobie ludzie znoszą ich zachowanie niektórzy, niektórzy rezygnują z treningów, a ja mam tak, że nie lubie jak mi ktoś ciśnie więc zawsze się odszczekam, sparuje z nimi co trening bo nie mam zamiaru spyerdalać jak połowa ludzi, ale cały ten klimat mnie nudzi już, więc jak jest sposób na rozwiązanie tej sytuacji to taki, że któremuś w koncu kose wsadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Co do swiata to się pacyfistyczny zrobił mocno. Nie no spoko się żyje, bo ruscy ani Niemcy nie nadchodzą, ale już z tym nie jedzeniem zwierząt, bo trzeba je zabić to lekka przesada.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robię Góra-dół a i tak są pokaleczone. Ale jak jem coś twardego to to samo.

W ogóle to powiem Wam, że do bólu można się przyzwyczaić. Znaczy, do teraz się zdarza że boli mnie do tego stopnia, że nie mogę wstać rano z łóżka, ani nawet usiąść ale taki codzienny ból jaki odczuwam zrobił się znosny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No to faktycznie lipa fest Zabstyl. Nie lubię takich ch**kow. A trener co na to?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chociaż na taki nagły ból to nadal mam zerową tolerancję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Na nagły to każdy chyba nie ma, taki odruch

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja się wch** ciesze, ze swiat jest teraz pokojowy, bo za jakichś ciemnych czasów to miałbym bankowe zepchniecie ze skarpy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium