SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4640633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ok czyli to jest atawizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W ogóle smieszne są te wszystkie poradniki podrywu co uczą co robić, jak sie zachowywać itp
Jak masz brzydki ryj ton chocbys na rzesach stawał nic nie ugrasz, i te wszyskie porady typu: "bądź sobą", "miej pasje" można sobie wsadzić w dupe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ci wszyscy pick up artists to komedia totalna. Wyszukane słówka, które mają zrobić robotę, które mają "zbudować seksualne napięcie". Poj**ane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Generalnie rzecz biorąc, to jak podobasz się dziewczynie to możesz dużo głupot robić a i tak zarvchasz, bez pomocy specjalistów od podrywania
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Dziś polecieli, przewińcie tak 50 minut wcześniej

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
zabstyl
Biali są najbardziej ogólnie atrakcyjni dla kobiet, z tego co mówią badania naukowe, i to nie rasizm !
Nawet czarni narzekają na to, że murzynki częśćiej sie puszczają z białymi niż z nimi
Najniżej w hierarchi są hindusi



Tu jest bardzo imo różnie,
murzynki się rvchaja z białymi z tego samego powodu
Dla którego białe kobiety rvchaja się z czarnymi i z ludźmi o urodzie śródziemnomorskiej (Arabami, Latynosami)
Egzotyczna uroda po prostu "pociąga"
Ja np uwielbiam brunetki np i nie ma dla mnie znaczenia czy ona jest Słowianka ,Arabką, Latynoską czy murzynką jak jest chemia to akurat mam w dvpie
Pani Mensah albo Ola Szwed są imo zayebiste jeżeli chodzi o urodę


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-05-30 22:55:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Jacob2904
Dziś polecieli, przewińcie tak 50 minut wcześniej




Pomijając wszystkie aspekty naukowe i cel misji to goście zayebista przygodę przeżywają i zapisują się w historii, jakby nie było
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bane158
zabstyl
Biali są najbardziej ogólnie atrakcyjni dla kobiet, z tego co mówią badania naukowe, i to nie rasizm !
Nawet czarni narzekają na to, że murzynki częśćiej sie puszczają z białymi niż z nimi
Najniżej w hierarchi są hindusi



Tu jest bardzo imo różnie,
murzynki się rvchaja z białymi z tego samego powodu
Dla którego białe kobiety rvchaja się z czarnymi i z ludźmi o urodzie śródziemnomorskiej (Arabami, Latynosami)
Egzotyczna uroda po prostu "pociąga"
Ja np uwielbiam brunetki np i nie ma dla mnie znaczenia czy ona jest Słowianka ,Arabką, Latynoską czy murzynką jak jest chemia to akurat mam w dvpie
Pani Mensah albo Ola Szwed są imo zayebiste jeżeli chodzi o urodę



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-05-30 22:55:22


O widzisz, potwierdziłeś to co pisałem wyżej, że chłop na takie rzeczy ma bardziej wyebane i mu lata
Kobietom to nie jest obojętne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Z tego co pamiętam na Tinderze były statystyki, z których wynikało, że mężczyźni lajkują (czy jak to się tam nazywa, gdy się daje w prawo) 61,9 kobiet, a kobiety lajkują jedynie 4,5% mężczyzn.


Dziś w nocy śniło mi się, że mój ojciec zmarł przygnieciony przez drzewo. Pracowaliśmy w lesie (czasem jeździmy po drzewo na zimę). Niewiele z niego zostało. Chvjowo się czułem po tym. W dodatku rodzina była rozbita i zaczęły się spore kłótnia, a ojca zaczynało mi mocno brakować. Częściowo przybliżyło mi to jak ważna w sumie dla mnie jest rodzina. Taka strata jest przerażająca i nie mogłem się pozbierać, ale to był tylko sen. Potem znów nad ranem na chwilę zasnąłem, ale kolejny był lepszy, choć słabo go pamiętam.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium