SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
QhuTaz
pilek to chvj


Czemu?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Jakby coś dziś walka Whyte vs Fury, chyba zacznie się za godzine, na vipleague/vipbox/strumyk tv na pewno będzie transmisja
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
To ode mnie jeszcze parę memów , nie chodzi tu z mojej strony o Ukrainę , ale o okazję "przysrania " usraelkowi(jak się nadarzy okazja ) i podwójne standarty w mediach, pzdr























Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-04-23 23:35:15
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
grind
QhuTaz
pilek to chvj


Czemu?


tania prowokacja

bo i prowokator ze mnie kiepski
ale kto wie , czasem najprostsze środki są najskuteczniejsze

ale chyba bedzie dvpa z tego
pilek odszednoł na zawsze
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Jacob2904
Jakby coś dziś walka Whyte vs Fury, chyba zacznie się za godzine, na vipleague/vipbox/strumyk tv na pewno będzie transmisja


no jako kibic mogę powiedzieć tylko jedną rzecz ... matko kochana niech on się nie wygłupiaj i nie kończy kariery , Fury z taką łatwością pokonał Whyta a to naprawdę jest coś , nie wiem ale wydaje mi się że wszystkie rundy wygrał niektórzy punktowi dawali drugą rundę na korzyść Whyta ale nie wydaje mnie się ...

no inny poziom moim zdaniem w ogóle a biorąc pod uwagę z jakim klasowym przeciwnikiem Fury walczył ... osobiście byłem przekonany że Dillian postawi poprzeczkę wyżej

marzy mi się walka z Usykiem i AJ mimo wszystko ... myślę żeby ich pokonał i wtedy mógłby zakończyć karierę i przejść do historii
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Piękny był ten podbródkowy na zejściu. Faktycznie wydaje się jakby to była aż za łatwa walka dla Fury'ego przy takim poziomie przeciwnika.

Ponieważ nie śledzę boksu tak jak MMA, czy może mi Pan Prosiak vel @QhuTaz powiedzieć, co dalej z Furym? Cenię sobie Pana wiedzę w tej kwestii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Yoshi87
Piękny był ten podbródkowy na zejściu. Faktycznie wydaje się jakby to była aż za łatwa walka dla Fury'ego przy takim poziomie przeciwnika.

Ponieważ nie śledzę boksu tak jak MMA, czy może mi Pan Prosiak vel @QhuTaz powiedzieć, co dalej z Furym? Cenię sobie Pana wiedzę w tej kwestii.


"vel" ... weź się nie przezywaj dobre ... ja jestem heteroseksualny ... se pozwalasz bo jesteś moderator tak ?! a może ja też mam jakieś uczucia ... fakt faktem szczątkowe bo prymitywny ze mnie osobnik ale zawsze jednak jakieś ...

z Tysonem Fury to jest tak że ... nigdy nie wiadomo jak z nim jest , on już te karierę kończył potem wznawiał i to z jakimi znakomitymi rezultatami

po mojemu jest w nim jeszcze paryna trzy może cztery naprawdę znakomite walki na najwyższym światowym poziomie z drugiej strony jest to człowiek absolutnie spełniony wszystko co miał udowodnić udowodnił pieniądze zarobił olbrzymie , teraz już tylko jest sprawa to czy mu się chce czy nie
i na ile zdrowie pozwala

tym razem twierdzi że obiecał żonie że już więcej walczył nie będzie , no ja się nie dziwię i wcale nie wątpię że tak może być bo ciężki to kawałek chleba box ... a kiedy już się jest grubym milionerem a jeszcze młodym człowiekiem i co najważniejsze zdrowym to warto byłoby powiedzieć dość i cieszyć się tymi milionami i tym życiem bo jednak ostatnie 3 walki z Wilderem coś tam zdrowia zabrać musiały ... to nie ma to tamto , po takich ciosach niejeden już by nigdy nie wstał i nigdy do ringu nie wyszedł a ten wychodzi i to z dzisiaj moim zdaniem pretendentem nr 1. na świecie i ogrywa go jak juniora , mam wielką nadzieję że i tym razem nie będzie to ostateczna decyzja bo walka była naprawdę "łatwa" o ile tak można powiedzieć o walce z Whytem

chciałbym żeby zawalczył ze zwycięzcą walki Usyk AJ , dla marketingu i świata boksu lepiej byłoby mimo wszystko żeby był to AJ chociaż Usyk jest lepszym pięściarzem to bez porównania mniej wartym marketingowo i dlatego ja chciałbym tą walkę widzieć z Ukraińcem
bo jednak sport powinien być ważniejszy

Fury to trochę taka diva również ... wraca odchodzi robi fochy i bardzo kvrwa dobrze byleby jeszcze boksował

ale dla świata boksu był jak lekarstwo szczególnie dla wagi ciężkiej ... i samo to że zawalczy z Dillianem którego wszyscy tak unikali i tak chcieli przebujać ... temu facetowi to się wręcz odszkodowanie należy ! przez takie zachowanie promotorów i managerów ludzie odchodzą od kibicowania pięściarstwu

należy też pamiętać że Fury ma oprócz talentu do boksu talent do robienia show i już raz przecież sprawdził się w walce wrestlingowej za fajne pieniądze , dzisiaj ze swoim nazwiskiem również może przypajacować kilka takich "pojedynków" "zagrać" sobie w filmie wystąpić w reklamie za walizkę dolarów/funtów a zawsze to lepiej niż ryzykować zdrowie w ringu pięściarskim ... kto wie , kto wie

no przepraszam panie Yoshi , rozpisałem się obszernie a wiedzy zaprezentowałem nie za wiele no ale co zrobić jako Troll i alkoholik chyba jestem usprawiedliwiona , robim co możem
3

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Panowie , można gdzieś w necie obejrzeć wczorajsze ksw ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Zmieniam dietę, maksymalnie postaram się ograniczyć rzeczy przetworzone, maksimum używać naturalnych, delikatna redukcja węgli i dodanie naturalnych probiotykow. Mam zamiar trochę zmniejszyć wagę i zobaczyć jak zmiana diety wpłynie na alergię sezonową.

Też bym chciał zobaczyć Usyk vs Fury i może do tego Wilder vs AJ

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Łooo Panie @QhuTaz odpowiedź bardziej niż satysfakcjonująca. Też uważam, że odejście Fury'ego byłoby przedwczesne i pozostawiłoby w HW dziurę. Myślę, że za dobre $ jeszcze zawalczy, chociaż może już niekoniecznie chodzić o kasę. Jak chwilę posiedzi bezczynnie, to zatęskni za ringiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium