SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Mi jak kierownik zaproponuje cały etat to nie wiem czy się zgodzić (wolałbym pół i wtedy 1,5 k mniej), niby cały to będzie 3 k na rękę (+ ewentualne stypendia 2,3k + 1,2k + 1,5k, liczę chociaż na te 2,3 k, jakbym miał cały pakiet z całym etatem to bym zarabiał 8 k), ale wtedy będę miał taki zapyerdol, że nie wiem czy fizycznie wytrzymam albo po prostu będę robił wszystko na odpyerdol i chyba taką taktykę zastosuje, niby dobrze by było ludzi kształcić jako tako, ale nie dam rady. Niektórzy mają problem ze zrobieniem doktoratu w te 5-6 lat, a ja mam to zrobić dodatkowo zapyerdalając na pół/cały etat.

No w firmie to przynajmniej nie musisz się chyba z klientami użerać jak nie płacą, bo z tego co kiedyś pisałeś to lecieli w hvja i nie płacili.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Niestety tak i firmy przez to też padają i zusów nie płacą, lol.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
bez obrazy dla nikogo ale 3k z hakiem pracując na uczelni to jest kpina
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Zwłaszcza jak węgla brakuje
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
U mnie to co roku w zakładzie robią po 100 nadgodzin (czyli prowadzenie jakichś 2-3 przedmiotów ekstra), bo nie ma chętnych, bo reszta poszła w programowanie/data science. Zostali tylko doktoranci (bo i tak doktorat muszą zrobić, trzech doktorantów jest zatrudnionych) albo tacy co już tu siedzą 10-15+ lat i zapuścili korzenie.

Ostatnio było ogłoszenie w Krakowie, że brakuje kierowców w komunikacji miejskiej i ogłaszali się z płacą netto 4,5-5k. No to w sumie kurs zrobić i się bardziej opłaca niż na uczelni w sumie, muszę się stąd ulotnić w miarę szybko, ale jeszcze 1-2 lat (pewnie 2 lata niestety kvrfa).



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-09-19 17:54:38

Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-09-19 17:54:56

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
No to faktycznie nauka w PL się nie opłaca, co tutaj dużo gadać. Powiem Wam, że kuhwa tej zimy będzie trzeba jakąś farelkę kupić lol
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A kiedy będą podwyżki cen prądu? Ja muszę u siebie sprawdzić w Tauronie jak to wygląda. Do kiedy jest stara taryfa, bo mają przydupcyć podwyżki konkretnie. Mam dmuchawę o mocy 2000 W. U mnie w robocie zimno tak samo w domu jest teraz, nie wiem jak u was, ale u mnie zimno jest, może jakiś termometr kupię nawet żeby sprawdzić lol.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
ja chce zobaczyc jak elektorat pisu dziady stare z 700 ziko emerytury przezyja te zime ehehehhhhehehe
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Tak przeżyją, że mój stary ma 4k emerytury, matka 2,5k, i jak myślicie kto im rachunki opłaca? Nie oni, tylko synuś kuhwa, tak samo jak siostre i jej nieroba wspomaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
tylko starzy pewnie nie yebali w fabryce kleju za lat swietnosci to i emerytury wyzsze
no i jednak wiekszosc nie ma dzieci zarobasow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium