SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4653379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od dzisiaj xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Spoko... Po 4 dniach mózg przyzwyczaja się do traumy i jest z górki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jak uzbieram hajsu na przeżycie 12 mscy to spitalam na własną działalność znów i ruszam ze firmom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pilek to teraz co robisz ? darmozjadujesz czy komuś się wysługujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93090
Ja w fizycznej robocie lubiłem to, że stresu nie było wcale, no chyba, że się na jakichś wrednych tłuków trafi, ale jak na razie wszystkie chłopy, z którymi robiłem w porządku byli, zresztą jakby był jakiś kozak to pewnie byłoby starcie i jakoś sprawa by się rozwiązała. Robiłem przez 12 miesięcy przy montażu i produkcji tablic i ław drewnianych (4 wakacje po 3 miesiące), ale zmęczenie fizyczne duże, bo brali tam studenciaków i to raczej takich co mają kondycję w miarę ok. Robić tak fizycznie cały czas to takie średnie jest. No ale plus taki, że po robocie robisz co chcesz. JA swoją robotę często zabieram teraz do domu i jest dużo samokształcenia - ogólnie trochę ponad 2 lata jestem w Zakładzie swoim i musiałem głównie sam nauczyć się: obsługi Linuxa, matematyki na wyższym poziomie niż miałem, trochę rzeczy z biofizyki, trochę z błon biologicznych, obsługi programów do modelowania molekularnego, pisania skryptów w bashu, języka programowania (czasem używałem Pythona i też C/C++), chcę się zabrać za chemię kwantową, ale ciężki orzech do zgryzienia.

No Pilek też planuje trochę przyoszczędzić. Na razie mam tak z 2k oszczędności (odliczyłem kasę, którą mam w tym miesiącu na życie odłożoną , a będę miał 6k 10-tego listopada prawdopodobnie).
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jedno i drugie w sumie. Nie zarabiam tyle ile powinienem i żyję na kredycie. Jakby mi ktoś pwoiedział, że będę musiał brać kredyt na utrzymanie to bym parsknął śmiechem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93090
U mnie jedna osoba w rodzinie robi w kamieniołomie i tam roboty jest, nawet Ukraińców zatrudniają. Jedynie problem taki, że ciężka fizycznie. Ale ja chyba nie chciałbym tam robić.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szkoda że Cię lubię pilek

normalnie cudze niepowodzenie mnie cieszy
moja chłopska chamska natura powoduje że odbieram to jako pewnego rodzaju sprawiedliwość ... bo dlaczego inni mają a ja nie ? bo dlaczego im się powodzi a mi nie ? co to oni lepsi są ode mnie ?

jest wielka satysfakcja że ktoś się natrudził narobił naharował i gòwno mu z tego wyszło ma chvj nauczkę teraz zna swoje miejsce !!!






Zmieniony przez - dildoz w dniu 2020-11-05 14:30:05
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No to wiele uczy, bo człowiek nabiera pokory i ja też nabrałem, bo mi, aż momentami nie wiedziałem jak się z tego wykaraskać. Nie ma ludzie, którzy nie upadaja, są tylko tacy, którzy mają jaja się do tego przyznać.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie myli sie tylko ten co nic nie robi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium