SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Sepko


Co to masz za nowe plany, Prosiak?




z robotom ruszyłem już na całość i zobaczymy czy los biznesmen mi pisany jest (drobnego bo drobnego ... ale jednak)
czy cza bedzie sie z etatem przeprosić
tera sie okaże kvrfa mać
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No etat to g**** i na początku trzeba niestety sporo włożyć, żeby się przebić, więc jest to trochę takie... Irytujące? Jak nie wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
No to trzymam kciuki Prosiak! Ty kręcisz biznes krawiecki, mam rację?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
si panie sepko

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
pilek
No etat to g**** i na początku trzeba niestety sporo włożyć, żeby się przebić, więc jest to trochę takie... Irytujące? Jak nie wyjdzie.


uczciwy etat na przyzwoitych zasadach nie jest taki zły ale to czasy się już chyba skończyły chyba że ktoś ma etat na państwowym to też jest dobrze

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
A czy Ty masz takie zdolności manualne, że bezpośrednio wykonujesz prace krawieckie, czy może piastujesz funkcję zarządzającą w zakładzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Chyba sam pracuje z tego co pisał.

Dzień dobry, ekipo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Siema, jak leci? Oglądaliście ten hit Netflixa Squid Game o którym wszyscy nawijają? Jedni mówią, że rewelacja a inni, że nie ma się czym podniecać.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
jak oglądałeś piłe na przyklad to po squid games raczej sie nie zesrasz z wrazenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium