SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4669974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
pilek
shooto
pilek
Eeejjjj nie przestawajcie pisać xD

Szuto wróć xD wygląda jakbyś się obsrał jak ciota xD


Sorry byku, ale byłem na ruchaniu i to bez stawiania kolacji xD


Loda stawiałeś?

Kupiłej jej monsterka, a co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi panna ta ostatnio po obronie łyche kupiła, złota kobieta z niej była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ty betamale, powinieneś jej co najmniej kwiaty dac, by uczcić swoją obronę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no kurva beta cucki dawali swoim pannom kwiaty za to że one sie obroniły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Tfu na nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ale ja chodze zabstyl za radą pudziana do mcdonalda, 20zł i zgłowy.

Kuhwa, od tej pandemii mi j**ie w dekiel. Śni mi się ciągle, że ,gdzieś wychodzę ze znajomymi i sobie z nimi sędzam czas. Świat jest ow iele piękniejszy ,moje miasto jest o wiele lepiej zaprojektowane, wszystko takie ładne i ciekawe. Powinienem być być architektem wszystkiego kuhwa. Muzyka też mi się śni lepsza niż w rzeczywistości, ale to jasne, bom kompozytor zdolny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koleżka mi wczoraj mocny motyw przewinął, dla mnie np całkiem zabawne
Był na kawalerskim, który odbywał się w pewnej góvno miejscowości, nie podam nazwy ale takie Mielno wschodniej polski, w tym samym miejsc był panieński przyszłej żony chłopa na którego imprezie sie bawili. Jakoś na klubach sie złapali na chwilę z tymi kobietami, coś tam troche potańczyli. Na tym kawalerskim był chłop żonaty, gdy wszyscy sie zetknęli on chciał zatańczyć ze swoją żoną, ona powiedziała, że ni choya i poszła do innego chłopa+chwile później podbił do niego typ z tekstem, że jego żona sie puszcza.
Chłop wpadł w szał, już tam na miejscu chciał sie rozwodzić i robić dziwne ruchy, ale zabrali mu telefon i go spacyfikowali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zabstyl
"Moja cierpliwość się skończyła! Dość tego! (╯°□°)╯︵ ┻━┻ Moja babcia mieszka obok mnie. Znajomy listonosz wszystkie listy i paczki przynosi do babci. I kochana babunia je otwiera, czyta i zakleja powrotem niby że nie widzę. Ale się k^rwa zdziwi jak we wtorek przyjdzie wielkie dildo, sztuczna pochwa i portret diabła. Mam nadzieję że się oduczy bo już mnie cholera strzela a nie chciałbym się z nią wykłócać bo to jednak bliska rodzina i do tego starsza osoba w leciwym wieku. ( ͡° ʖ̯ ͡°) A w niedzielę na mszę..."




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
zabstyl
Koleżka mi wczoraj mocny motyw przewinął, dla mnie np całkiem zabawne
Był na kawalerskim, który odbywał się w pewnej góvno miejscowości, nie podam nazwy ale takie Mielno wschodniej polski, w tym samym miejsc był panieński przyszłej żony chłopa na którego imprezie sie bawili. Jakoś na klubach sie złapali na chwilę z tymi kobietami, coś tam troche potańczyli. Na tym kawalerskim był chłop żonaty, gdy wszyscy sie zetknęli on chciał zatańczyć ze swoją żoną, ona powiedziała, że ni choya i poszła do innego chłopa+chwile później podbił do niego typ z tekstem, że jego żona sie puszcza.
Chłop wpadł w szał, już tam na miejscu chciał sie rozwodzić i robić dziwne ruchy, ale zabrali mu telefon i go spacyfikowali


I weź tu się ozen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żeń sie na zdrowie, ale kurva z głową a nie jak większość tumanów na szybko bo Ci hormonki skoczyły
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium