SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4601685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Steven0
widzisz grind, wiesz, że mówię prawdę więc nawet nie próbujesz bronić kulturystyki


Nie widze powodu sie spierac. Kulturystyka jest moja druga miloscia po mt. Najpierw zavzalem kopac, potem pakowac. Kto sam nie lubi nie zrozumie po co to

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35740 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262813
Steveno tych "frajerów" to jednak mogles sobie darować

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Steven0 ta Twoja luba z foty ma wielki nos i szczękę powiększoną od koksów jak Bedorf.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
gienus12
Steven0
ale ja nie twierdzę, że kulturystyka jest łatwa itp. ja mówię, że to nie jest sport i jest to totalnie bezcelowe i robienie na własne życzenie z siebie inwalidy. Po co być kulturystą!? Oto jest pytanie xd



po to żeby tacy jak ty mieli nad czym się zastanawiać :)


dzięki że ćwiczysz dla mnie. To teraz idź spać, bo bez odpowiedniej regeneracji to chvj z kurczaka z ryżem jutro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
rychu, przynajmniej przodopochylenia miednicy nie ma i halluxow
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Po pierwsze - właśnie Jac wstawił laskę, która ma zayebistą dvpę bez przodopochylenia miednicy. Chodzi mi o to że nie musi wyginać kręgosłupa żeby pokazać jaką tą niby ma dvpę a tak naprawdę po prosto przodopochyla miednicę.

Więc propsy za tą laskę (ostatnia ze zdjęć).

Po drugie - kulturystyka. Moja opinia jest taka, że na poziomie zawodowym itp to porażka - non stop jakaś niezdrowa manipulacja hormonami, nie jesteś w niczym dobry, nie zakłada atletyczności itp.

ALE! Jako narzędzie jest świetna dla wszystkich - sportowców i nie tylko. Poza tym jest bardzo mocno oparta na nauce i ogólnie merytoryce. Najwięcej ze wszystkich dziedzin wnosi do metodologii treningowej i dietetycznej. I znowu - przenosi się to na inne dziedziny.

Chcę zaznaczyć - nie chodzi mi o speców broscience, tylko bardziej kulturystów-naukowców typu Layne Norton, Erick Helms, Christian Thibadeau itp itd. Nigdzie nie ma tylu legitnych specjalistów - szczególnie w dziedzinie dietetyki bo sam trening to Trójboiści i ogólnie cieżarowcy tez mają ładnie ogarnięty pod względem metodologii. W kazdym razie mma nawet na najwyższym poziomie często ma ten poziom żenujący (nie zawsze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Bardziej wkręceni w temat wiedzą, że wymienieni Panowie 'Layne Norton, Erick Helms, Christian Thibadeau' jedno mówią a i tak wbijają po cichu koks aż miło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No i chvj z tego xD? Thiba się z tym nie kryje za bardzo. Helms raczej jest naturalny bo bykiem nie jest. Norton to sam nie wiem szczerze mówiąc. Jeśli to jest jedyne co robi w życiu + ma ogromną więdze + w chvj czasu + gen to jest to możliwe naturalnie. Ale nawet jeśli wszyscy są naszprycowani to nie ma znaczenia.

To już poruszana przeze mnie miliard razy kwestia argumentowania na podstawie autorytetów vs na podstawie faktów


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-12-08 14:46:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
A jednak typowo podparłeś "autorytetami". Fajnie powymieniać nazwiska co janusze nie znają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Lol ty nie rozumiesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

Wiecej