SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ogólnie Różalski się ostatnio sfrajerzył





albo za dużo przyjął na głowę ostatnio i się gubić zaczyna w zeznaniach MarcinR. albo wcale nie jest tak sztywniutko i z zasadami
jakby się mogło wydawać

panie Agares wcale tak z przekąsem nie mówię do końca ... też bym chętnie spędził weekend w agencji towarzyskiej albo chociaż fajnym Rokse zorganizował na cały wieczór ... i sie fajnie obrvchał
i do kompletu jakąś fajną zieloną "naturę" pufną

i powiem więcej właśnie dlatego ogarniam teraz życiorys żeby za jakiś czas właśnie tak konsumować owoce umiarkowanego sukcesu ...

a Ty se panie Żaba nie żałuj nic , tylko głupi se żałuje ... zresztą już "inni" Ci żałują mocno i szczerze

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Spalibyście u kuhwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Co do tego sarkazmu to tak bardziej chodziło mi o proboszczaa, urzędników i spowiedź. Co dziewczynek z roksy to wszystko dla ludzi.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388


właśnie se obejzalem i nawet ok , coś jak "obcy"
https://m.cda.pl/video/740707626 
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Life bardzo fajny film, trochę niedoceniany i jakoś zapomniany, a też mi się podobał.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
No ja dziś go trafiłem i imo fajny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Agares a Pandorum widziałeś ? Bo muszę się za niego zabrac i się zastanawiam czy warto ?
Btw tam Cung Le gra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Oglądałem, ale jakiś czas temu, to taki horror sci-fi, ale fajny. Takich pozycji w tym gatunku nie ma jakoś dużo, także warto zobaczyć. Nawet teraz sprawdziłem to na filmwebie ma ocenę 6,8/10 co jak na horror jest bardzo wysoko.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
To sobie jutro odpalę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium