SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4639356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No np. niektóre plemiona kanibalistyczne w Papui-Nowej Gwinei urządzały uczty kanibalistyczne, w trakcie których jedli surowe mózgi przez co chorowali na chorobę prionową Kuru

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Ja bym się bał żreć surowe mięso jakieby nie było , nawet sushi nie jem
Btw właśnie oglądam


w sumie fajne ma te filmy chociaż to raczej abstrakcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jacob2904
No np. niektóre plemiona kanibalistyczne w Papui-Nowej Gwinei urządzały uczty kanibalistyczne, w trakcie których jedli surowe mózgi przez co chorowali na chorobę prionową Kuru


A propo. Zastanawia mnie czy aby wołowe mięso z kebabów jest dobrze badane. Bo wygląda jak ostatni syf... żeby się niedługo nie okazało że tym co je jedzą grozi coś poważnego. Już kiedyś była afera z m.in. gumami mamba, 20-paro letnie dziady takie jak mogą to pamiętać

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Zależy gdzie jesz Kebaby ? Ja jem tylko w sprawdzonych miejscach poza tym ta tzw. wołowina/baranina to tzw "kule mocy" czyli mielonka z hurtowni ,w mc donaldach jest podobnie
Btw to tak samo jak np Parowki


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-06-04 23:34:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie wiem co to znaczy sprawdzone miejsce, ogólnie te mięcho wiszące całymi dniami na tym ruszcie to nie wiem czy może być dobre. Ale często to ja i tak nie jem kebabów, wolę pizze, burrita, kfc czy dania typu pierś z kurczaka z frytkami i surówką

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Sprawdzone miejsce to takie w którym jesz od lat i po którym się nie trujesz , buritto w pl to takie samo mięso ,czyli mielonka , nawet do sieciowek typu Carrefour dostarcza się mięso od tych samych firm co do Kebabów,Chinczykow,czy Maców


ten np. Kebab jak jestem w Wuwua zawsze jem i jest super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie mówię o zatruciach kebabem tylko o nieuleczalnych chorobach prionowych o których możesz się dowiedzieć że je masz nawet po 20 latach od zjedzenia zakażonej wołowiny xD Poczytaj o chorobie wściekłych krów

A burrito które przynajmniej ja jem to kawałki kurczaka na parze

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Wiem o tej "chorobie" to już najlepiej nic nie jeść , albo tylko domowe przetwory ,ale tam cię może dopaść np. jad kiełbasiany np. i wtedy 20 lat do baaaardzo długi okres przy tym zatruciu
Od jadu kiełbasianego wolę Choroby prionowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie no po prostu ciekawi mnie czy mięso wołowe do kebabów jest pod tym względem dobrze badane. Bo intuicja mówi mi że to najgorsze ochłapy

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Dlatego ci napisałem zależy gdzie się to je, mięso większość Restauracji i tak bierze z tych samych firm nieważne czy to Kebab,McDonald,KFC czy texmex ,
Nawet Biedry ,Lidle czy inne sieciowki biorą z dużych zakładów wędliny takich jak np Olewnik czy Superob dla mnie mięso które żrę musi być poddane obróbce cieplnej i to jest podstawa





Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-06-05 00:03:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium