SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
i fajnie jest , jest elegancko



bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
QhuTaz
świeczki zapachowe "skandynawski las" herbata z nutą owoców tropikalnych
i różne smakołyki np: kiełbasa biała firmy Pamso ... wiem , bogato
zresztą co ja wam będę gadał
żyje się ...




Edit.
aktualizacja

no i tak
świeczki fajne , ładnie wyglądają ale żeby pachniały to tak sobie
herbata średnia nie to żeby zła , co to to nie ... ale średnia
ino ta kiełbasa uratowała sytuację
zachciało się prestiżu i blichtru ... a życie utarło nosa
ehhh ...
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Jak sie zastanowić to film "Sara" z Bogusławem LIndą, był o poj**anym alkoholiku ze skłonnościami pedofilskimi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Mam siąsiada, który ma syna, który pierze żonę i mieszka z nim oraz drugiego syna, który przyjeżdża do niego na weekendy ze swoim chłopakiem. Smutne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Nie wiem czy ktoś tu ogląda jeszcze MMA, ale Jon Jones zdobył pas w ciężkiej pokonując Ciryla Gane w pierwszej rundzie. Gamrot wygrał swoją walkę. Valentino Shevchenko o dziwo została pokonana przez Alexe Grasso poddaniem, a Dricus du Plessis ten z KSW co kiedyś Soldica pokonał, wygrał z Brunsonem i ma już 5-0 w UFC. Będę musiał sprawdzić te walki.
3

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
.


Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 3/5/2023 12:47:39 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Czemuś to skasował Prosiak!!!???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jones zrobił Cyrila jak dzieciaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Agares widziałeś ?
https://www.filmweb.pl/film/Mały Otik-2000-114091 niby to Horror /Czarna Komedia ale niezle ma oceny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Szczerze Bane nie oglądałem tego. Oceny rzeczywiście niezłe. Może obejrzę jak znajdę czas.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium