SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4636507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 127 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3241
Free4talk.com i gadaj z ludzmi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To wciąż nie jest dużo z prostego powodu, różne obszary mózgu odpowiadają za różne rzeczy, możesz zayebiście słuchać i góvno umieć powiedzieć, ja tak miałem przez długi czas bo uległem propagandzie pod tytułem HE HE JA TO ANGIELSKIEGO SIE NAUCZYLEM Z FILMOW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5017 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31458
o to to zabstyl
tak mam ...

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzeba łączyć wszystkie podejścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oglądałem dużo filmików poliglotów którzy dają super metody i ja wam mówie, że oni to pyerdolą smuty a ja wiem lepiej od nich xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Zabstyl czyli gdybym poświęcał z 1h dziennie to najlepiej każdego dnia coś innego, raz gramatykę, raz filmy i osłuchiwanie itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ew mieszać te podejścia, a słuchać to jak najwięcej, polecam ogólnie wszystkim przestać oglądać youtubowe materiały po polsku, bo po co
po angielsku macie to samo, języka sie osłuchacie, a polskiego przecież nie zapomnicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pisanie też polecam, niedoceniane wg mnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5017 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31458
no to poradź przyjacielu co robić jak trenować żeby w szczekaniu wyjść na takie B1 mocne , może być easy english ale poprawny gramatycznie i zrozumiały żeby się wypowiedzieć jak człowiek a nie pierdzieć jak jaki kmiot albo inny dziad

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ano właśnie nie musi być poprawnie gramatycznie, język to jest narzędzie jak młotek, ty masz nim gwoździa wbić a nie podziwiać teksture trzonka, a jak wbijesz tym trzonkiem to trudno, ale wbiłeś
Mimo wszystko gramatyki trzeba trochę znać, także polecam ogarnąć podstawy, ale nie zaczytywać się godzinami bo to choy warte
A mówić nie nauczysz sie inaczej niż mówiąc, na początke jak ktoś jest nowicjuszem to polecam gadanie "do siebie" ewentualnie wyobrazić se daną sytuacja i spróbować ją przedyskutować, a potem przejść na pisanie tekstowe z kimś, najlepiej dla kogo angielski też jest drugim językiem, głównie dlatego, że można sie zatrzymać, popatrzeć na tekst jak jest skontrusowany itp
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium