SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4637197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jacob2904
Czyli, że np. jaka patologia może być. Jakieś przykłądy by się przydały, jak jakieś masz to se chętnie poczytam


Wystarczy ze rodzina jest np strasznie mocno religijna i to juz jest patologia.
Albo mimo ze wszytko ok i nikt nie pije ani nie bije, i jest bogato ale rodzice po rozwodzie-to samo

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
zabstyl
No ale to jest myślenie o scenariuszach które w życiu nie mają miejsca, jeśli jakaś kobieta zostaje prostytutką to już musi mieć pewien odpowiedni do tej roboty rys psychologiczny, jeśli ktoś liczy, że nagle w mózgu zajdzie jakiś "snap" i taka pani kurvva zostanie wierną żoną to to troche naiwne jest


Nie, wystarczy ze chlop jej zginal w wypadku, ma 3 dzieci i jest ze slaskiego miasteczka. Nie przezyje inaczej. Moze teraz, ale kiedys nie bylo 500 plus itd

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możemy pogadać o chłopach? Jakie penisy wam sie podobają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
zabstyl
A potem płacz, że niewdzięcznik rodziców oddał do kozuli zamiast sie opiekować


Moje ulubione

Lamenty po fakcie na zle dziecko

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4514 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263115
shooto
Haha a o czym mamy gadać? O MMA?!


nie wiem o czym... zabstyl pewnie o k****ach by chcial

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
grind
zabstyl
No ale to jest myślenie o scenariuszach które w życiu nie mają miejsca, jeśli jakaś kobieta zostaje prostytutką to już musi mieć pewien odpowiedni do tej roboty rys psychologiczny, jeśli ktoś liczy, że nagle w mózgu zajdzie jakiś "snap" i taka pani kurvva zostanie wierną żoną to to troche naiwne jest


Nie, wystarczy ze chlop jej zginal w wypadku, ma 3 dzieci i jest ze slaskiego miasteczka. Nie przezyje inaczej. Moze teraz, ale kiedys nie bylo 500 plus itd


Nom, i można wymyślać takie historie, ale większość kurev to jest z zamiłowania do hajsu i łatwej roboty
Chociaż teraz to raczej jest faza na sponsoring
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja nie wymyslam, moja przyjaciolka, juz "emerytowana" tak miala

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zgadzam sie ze wiekszosc to robi z checi latwego zysku lub bycia nieogarem i nie posiadania innych pomyslow jak duzo zarobic

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiem, że są takie przypadki, ale takich jest jedna na X, nie przeginajmy w drugą mańke i nie robmy z nich męczennic co walczą z przeciwnościami losu
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo znam taką i ona też rzucała górnolotne hasła, że musiała sie mieć jak utrzymać na studiach i realizować się a w praktyce chciała hajsu na kluby a pracować sie nie chciało
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium