SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
bane przyjacielu widzę że się powodzi ... z ciebie człowiek sukcesu 2 kebsy !!! ... kebsik ... kiedy ja ostatnio miałen w ustach takie rarytasy

no nic smacznego i na zdrowie
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
Ja cenię kebab jak jest ze świeżymi warzywami. Mam taki jeden obok i dają tam niestety surówkę/kapusta/czerwona kapusta. A chciałbym sobie zjeść z pomidorem, ogórkiem, świeżą kapustą, kukurydzą czy oliwką. Ale niestety co niektóre kebabownie jadą na masówkę.

W sumie to większość leci na łatwiznę (mięso hvjowe czyli mielonka ) ja jem tylko w sprawdzonych miejscówkach ale niestety tam zawsze są kolejki


to ten co wkleiłem
A ty masz w Krakowie dobry kebabik






Prosiaczku ja codziennie kebabów nie żrę ale od czasu do czasu jakaś przyjemność się należy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
pilek
bane158
pilek
No sztuczne wary, ale ja bym jom brał motzno z pocałowaniem w ręke

Ona taka niby "ładna" ale taka jakaś "nijaka "
Btw ale jakby mi na hvja wlazła to bym wypyerdolil ją ,nie powiem


Tak sobie myślę przyjacielu, że jednak wolałbym taką, która się innym wcale tak bardzo nie podoba niż taką, która ma powodzenie u wszystkich


rozmawia dwóch "prawników"
i młodszy zapytuje starszego ...
- Rebe jaką mam wybrać żonę - ładną ale rozwiązłą , czy brzydką ale wierną?
- Wybierz tą Ładną
- Rebe dlaczego?
- Młodzieńcze lepiej jeść tort z kolegami niż buraki w samotności.
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Bane czy ty wykonujesz zawód związany z przemieszczaniem się między miastami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
można tak powiedzieć bo samochodem hulam po stolicy i okolicach a i Między miastami czasem także
Dlatego takie miejscówki z dobrym żarciem muszę miec obczajone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Czyli pewnie handlowiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Kuhwa muszę przycisnąć z programowaniem, bo trafiłem na zlecenie bez umiejętności do ich wykonania. Kicha.




Zmieniony przez - pilek w dniu 2021-03-29 19:49:51
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Dzisiaj wpadło kilka zaliczek od klientów.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
sog
zaraz po kubeczku Starbucksa widać że dziewczyna z klasą

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jutro wstaję rankiem i zapierhdalam.






Zmieniony przez - pilek w dniu 2021-03-29 21:46:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium