SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4669136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Pilek ze stałą z tego co wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Myślałem, że u Pilka były jakieś problemy związkowe ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No dobrzre kurva Dremor zakamuflowałeś te nożyce w kolejnym wpisie No ja generalnie ostatnio mam etrap mocno rozbuchany jeśli chodzi o seksualność. Zerwała mi się z łańcucha i tak neistety u mnie jest jak nie staram się trzymać samego siebie w ryzach.
Z moich obserwacji wynika, że ja mam takie ciśnienie przy większego otwartości na seks. Zasada kuli śnieżnej. Ostatnio byłem, że tak to ujmę mnie konserwatynwny i z tego to się bierzę.

Stulejarstwo to, wtedy, kiedy chcesz, a nie masz, u mnie chcę i jest, u Ciebie była stuleja mocna i masz typowy objaw chłopaka, który po dłuższym czasie znalazł panne.
Pamiętam jak największy stulej z moich znajomych znalazł sobie peirwszą panne w wieku 30 lat i powiedział po 2 tyg. bycica z nią, że planuje się ożenić za 2 lata, gdzieś tak, bo już jest na to czas. No i potem dodał ,że on nie będzie gadał z kumplami, którzy dziewczyn nie mają, bo on nie ma z nimi o czym już gadać, bo on ma dziewczyne i się ich życie różni za bardzo Po 2 tygodniac)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
No to serio koleżka nieźle poleciał po bandzie
Aczkolwiek u mnie też znalazłoby się parę ananasków, którzy po ogarnięciu panny zapomnieli o bożym świecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
No zdarza się niektórym. Mój znajomy zawsze nabijał się z gości, którzy tracą kontakt ze światem jak znajdą panne, a jak sam znalazł to słuch o nim zaginął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No i najlepsze jest to ,że on się uważa za intelektualiste , który szukał tak długo panny, bo miał wymagania wielkie. Szkoda, że nie powiedział, o tym jak go wszystkie po kolei wcześnie kantem puszczały i robiły z niego frajera.

Kiedyś powiedział, że mu panna znaki daje, dlatego sobie robi nadzieje, a ja pytam "jakie znaki?", a on "pozwoliła mi się w sobie zakochać" hahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Dobrze, że jest na pęczki takich romantyków, bo przynajmniej zwykłe chłopy mają w czym wybierać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No to prawda, to prawda. Podrywają Was nastolatki? Mnie tak i nie wiem czasami jak sie zachować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
pilek
No i najlepsze jest to ,że on się uważa za intelektualiste , który szukał tak długo panny, bo miał wymagania wielkie. Szkoda, że nie powiedział, o tym jak go wszystkie po kolei wcześnie kantem puszczały i robiły z niego frajera.

Kiedyś powiedział, że mu panna znaki daje, dlatego sobie robi nadzieje, a ja pytam "jakie znaki?", a on "pozwoliła mi się w sobie zakochać" hahahaha


rozyebane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Czasami zdarza się trafić na jakiś niewieści uśmiech na ulicy, ale odkąd jestem zajęty to staram się nie szukać tego typu rzeczy na siłę, dla świętego spokoju
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium