SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Tak bardzo ważne jest w ochronie z kim się pracuje

Wielu powoduje problemy zamiast zapobiegać

Miałem takich, na szczęście teraz mam do powiedzenia które pracuje
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
nie każdy może być He-Manem ale każdy może pomyśleć , tym bardziej że opchrona to nie ośrodek CERN
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Z wiekiem coraz mniej się chce i coraz więcej zapobiega i załatwia na spokojnie
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no to jak już masz wpływ na skład załogi to nieźle , sporo zdrowia człowiek zaoszczędzi jak pracuje z ogarniętymi ludźmi albo przynajmniej takimi ok
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Najważniejsze żeby nie pogarszali sytuacji swoim zachowaniem

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
To w sumie podobnie jest u mnie. Chłodna głowa to podstawa a często młodzi gniewni na hura sami proszą się o problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Jesteście pewni, że to tylko wiek, a nie zj**ane młode pokolenie, które ma mniej teścia niż te poprzednie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Grind nioe można od tak sie odlaczyc od kraju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
nie powtarzaj tych bzdur o testosteronie, te normy które naturalnie ciało produkuje gowno zmieniaja
znaczenie ma tylko jak go bijesz z zewnątrz, tymi naturalnymi ilosciami to zrobić mozna wrazenie na 14 latku przed okresem dojrzewania
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
gufno prafta, nawet w siłach specjalnych mówią o tych różnicach gupku jeden
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium