SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4661034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Jacob2904
Zayebiście, że Bayern Monachium wygrał Ligę Mistrzów, nareszcie się skończy to pyerdolenie, że Lewandowskiemu brakuje trofeum LM. W dodatku mało brakowało by Lewandowski strzelił, bo trafił w słupek. W dodatku król strzelców LM, więc mogliby już zamknąć mordę niektórzy, że Lewandowski nie strzela w ważnych meczach.

Nie rozumiem tego, cebulaki z Polski narzekają cały czas, że Lewandowski jest niedostatecznie dobry, że wtedy i wtedy mógł strzelić, ciągle im mało. Wchodzę na profil Bayernu ludzie z poza Polski wypowiadają się spoko o nim, a Polakom ciągle mało. No kvrwa. Wchodzisz w news na zagranicznej stronie, ludzie się cieszą i z tego, że Lewy zgarnął króla strzelców itd., a w Polsce - polskie komentarze oczywiście cebula narzeka - jednak Lewandowski nie jest taki dobry, bo w finale nie strzelił, to jednak nie jest światowy poziom. No kvrva potrójny król strzelców - Ligi Mistrzów, Ligi Niemieckiej i Pucharu Niemiec, no ale cebulakom i tak nie wystarczy. Co jest z nami nie tak do chvja?

W reprezentacji to samo. Najlepszy strzelec w historii reprezentacji, pomimo tego, że większość składu to padaka i sytuacji mniej, no i trener to jakiś znajomy Bońka kupiony po taniości i znajomości to i tak strzela.





Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-08-23 23:30:19

Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-08-23 23:33:03

Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-08-23 23:33:42


Typowo polackie, cebulackie podejście. U nas jak Ci coś wychodzi to nikt nie powie, że super i oby tak dalej. Każdy będzie szukał jakiegoś ale i się dopyerdalal gdzie się da, bo zawiść we krwi cebulackiej płynie.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
zabstyl
Byłem dziś fure kupować
Chłop mi mówił, że wczoraj byli chętni, jakieś starsze małzenstwo, mieli ze soba nawet fachowca, wzieli fure na diagnostyke, sprawdizli wszystko
Finalnie sie poróżnili bo nie chciał spuścić o 500 ziko
Dzisiaj mają sie odzywać jeśli przemyślą, ale już za późno he he


Dwa razy w życiu sprzedawałem samochód i nie wiem co ludzie mają z tym infantylnym targowaniem się. Jeden samochód sprzedawałem dwa miesiące, a drugi 8 miesięcy. Odprawiałem z kwitkiem wszystkich, którzy się pytali ile im opuszczę z ceny.
2

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Protip przy sprzedaży samochodów: podwyższasz cenę o 200-500zł od tej za którą chcesz sprzedać, później przy sprzedaży to obniżaż.
Ty zadowolony i kupujący też, bo cena zbita
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten koleś od którego brałem w choy spoko
Pytam czy ma koła zimowe, mówi, że ma ale w ogłoszeniu nie dał info bo to zależy ile się kto będzie targował, ja sie nie targowałem to dorzucił za darmo
I jeszcxe w kontekście starców co się targowali o 500 ziko
Chłop już finalizując transkacje do mnie: "Pieniądze pieniędzmi ale z ludźmi trzeba dobrze żyć" i mi oddał 400zł xD
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Jaki silniczek masz w tym I30? Domyślam się, że to hatchback, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Co tam u Ciebie Sepko? Nas wczoraj bolały głowy i byliśmy smutni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Miałem sen, że dwie pięłntkne kobiety chciał uprawiać ze mną dużo sexu i miały wiele nagich i pięknych zdjeć w internecie, umiały śpiewa i grać na gitarze, a potem pomagałem w remocnie leonardowi dikaprio, bo potrzebował sali na ślup.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pilek
Pisz, wyciągniemy Cię z tego.


to wyciągajcie bo tonę , jeszcze płynę ale kra już nade mną zamarza
znowu wtopa
wtopa po chooju fest
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
A co się dzieje, Prosiak? Problemy z interesem?

A u mnie Pilek całkiem dobrze - głowa co prawda nie boli, ale naderwałem więzadło piszczelowe i walczę z rehabilitacją. Aczkolwiek nie jest to na tyle uciążliwe, żeby przeszkadzało mi w codziennym życiu, także w weekend zwiedziłem rejony Agaresa - Ojców i Kraków. Przy okazji skusiłem się na kebsa u Efesa w Krk, bo skojarzyłem, że Bane kiedyś chwalił to miejsce I na prawdę kebsik pierwsza klasa
To jak u Ciebie tak kiepsko z samopoczuciem, to może warto rozważyć jakiś urlop, co?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No chyba czeba, póki co to planuję nie pracować w weekedny i zobaczymy jak będzie.

Prosiak - no, a nie masz czegoś na zastępstwo? Gry kopmuterowe? Poważnie pytam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium