SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
grind
Generalnie wynika z tego że jak jesz jajka blokujesz kowid.



Nie ma żadnego "kowida " i nie było
A jajka na miękko/twardo i jajecznica są zayebiste pzdr
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Fajne reality show leci na Netflixie - Silni i Sprawni. Nietypowe konkurencje sprawnościowe mające wytypować najbardziej sprawną budowę ciała wśród 100 uczestników. Dużo sportowców, w tym zapaśników, mundurowych, fit-youtuberów oraz wisienka na torcie - Yoshihiro Akiyama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Muza do wybijania zębów, na takich klimatach sie wychowywałem. Lata 90te pełną gębą



"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Wszelkie tego typu style muzyczne są mega uzależniające
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zgadza się.

Usłyszałem pierwszy raz hardcore jak miałem 13 lat. I oto mam 43 i miele bez końca. Nie nudzi mi się i zawsze mi fajnie podnosi energię

Taki złoty środek ta muza. Wystarczająco z metalu, wystarczająco groove i lubię generalnie teksty. Są życiowe a nie o smokach czy szatanach

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Turbosłowianie na pegazorożcach
zbrojni w maczugi światła, strzały laserowe, ponaddźwiękowe dzidy, kobaltowe proce
przygrywający na parabolicznych bębnach i fletach bioplazmy*

i chóry ! dużo chórów ... i nie można zapomnieć o pretensjonalnych rzemieślniczych solówkach na gitarach
...
*opis oręża autorstwa Antoniego Słonimskiego z jednego jego wierszy którego do tej pory znaleźć nie potrafię internet o nim milczy ale wiem że jest i kiedyś mi się uda
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Koniecznie przyjacielu koniecznie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Takie kawałki na koncertach to jest miazga

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no może , ja nie lubię koncertów imprez masowych też nie lubię ani klubów no ale to z przyczyn oczywistych , obrzydły mi przez ludzi przez lata użerania się

jeśli już to coś małego kameralnego takiego off-owego bardzo , jakiś studenckie klimaty swego czasu
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
plus 1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium