SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4659708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No coZ tu jest mnóstwo ruchu turystycznego oraz dużo ludzi z Chin.
W każdym razie objawy mi się zgadzaly i było to pierwsze takie "przeziębienie" w moim życiu. Ból głowy, kaszel i ucisk w mostku.
Poza tym wiele osób które zmarło mogło w ogóle nie zostać zdiagnozowane, wtedy testów nie robili. Dostał chory dziadek "grypy" i zmarł, "normalne"

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Biorąc pod uwagę że większość zarażonych nie ma nawet symptomów, kto wie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Mi nie pasuje w tym wszystkim liczba zgonów. We Włoszech dziś umarło 700 osób. Dziennie we Włoszech z różnych przyczyn umiera 1700 osób (w 2018 roku zmarło 630 tys. (czyli około 1700 dziennie) https://www.pb.pl/rekordowo-niska-liczba-urodzen-we-wloszech-965036), 700 zgonów więcej to około 40% więcej zgonów niż zazwyczaj i to w sytuacji, gdzie podjęte są działania przez rząd w celu zahamowania epidemii, czyli przy braku jakichkolwiek reakcji liczba zgonów mogłaby być wyższa.

Sądzę, że 40% wzrost zgonów zdecydowanie byłby widoczny i epidemia nie przeszłaby bez echa. W dodatku obecnie we Włoszech brakuje respiratorów i służba zdrowia ledwo wyrabia i często muszą wybierać, kto ma umrzeć, a kto żyć (zazwyczaj jest to ten, który lepiej rokuje).

Słyszałem o tych teoriach, jakoby wirus już tutaj był, ale moim zdaniem są nietrafione.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-03-26 21:43:43
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ogładalem mapy zarazen i chyba 80% wszystkiego we Włoszech jest w jednej prowincji

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281


1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175





3

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Haha grind na takiej robocie w czasie kwarantanny to możesz spokojnie w spamie siedzieć, obok drzwi oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Yoshi87
Ale z Was dzbany. Dałem Wam zajawkę do tematu z Jonesem, a Wy rozpisujecie się o tym w spamie Brawo ...


Wszędzie dobrze, ale w spamie najlepiej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
shooto
Haha grind na takiej robocie w czasie kwarantanny to możesz spokojnie w spamie siedzieć, obok drzwi oczywiście


Ja teraz bramki nie mam, ale pilnujemy obiektu nadal. Robię swoje 48 h na tydzień
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
To chyba teraz spokojniejszą robotę masz niż na bramce grind. Chociaż teraz pewnie jest bardziej nudno, ale ja to bym wolał chyba jednak na pilnowanie jakiegoś obiektu, bo ma się wywalone, co jakiś czas obchód i tyle i się nie trzeba zbytnio użerać z ludźmi.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium