SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
pilek
Grindzie - jutuberzy widzą te łapki w dół


To nie ma nadziei, będą się zabijać.

Tak samo jak zlikwidowali lajki na Instagramie. W sensie w ustawieniach jest czy widać czy nie.
Bo się dzieci zabijały przez porównywanie ilości lajków

Jakim trzeba być rodzicem żeby wychować takiego dzbana, co się zabije bo kolega ma więcej lajków? Porażka

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Spółczesnym...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
grind
W Irlandii obecnie z pracą nie ma najmniejszego problemu. Wszyscy covidianie się pochowali w domach i nie chcą wracać do pracy ze strachu, wszędzie brakuje ludzi.
Oczywiście w większości dobrze płatne to nie jest, ale są i porządniejsze roboty.

W budowlance bardzo dobrze się obecnie zarabia. Stawki wysokie i nie ma ludzi.

Problemem w Irlandii jest brak miejsc do mieszkania obecnie. Mamy kryzys mieszkaniowy od kilku lat. Z tej racji nie polecam nikomu przyjeżdżania tutaj od jakiegoś dłuższego czasu. Znalezienie pokoju nawet jest wyzwaniem, ludzie pracują a w autach mieszkają

Słuchaj, chyba nie odmówisz koledze ze spamu pomieszkania gdzieś tam kątem na materacu.. aż coś wynajmę 2-3 tygodnie, no góra 10 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Kumpel mieszkał tak z żoną i dzieckiem na chwilę w jednym pokoju 10 miesięcy. Sytuacja jest mocno nieciekawa w tej kwestii.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ktoś by powiedział że robota która będzie łączyć się z pasją to najlepsza rzecz na świecie. Ale powiadam Wam, ze chvja prawda. Praca zabija pasje.
Pasja to odskocznia od rzeczywistości, a jak staje się twoją pracą to staje się też częścią szarej rzeczywistości i powoli się wypalasz.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Często tak bywa Shooto
Ale nie zawsze

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Pewnie tak, ale coś co jest odskocznią od szarej rzeczywistości lepiej żeby nie stało się jej częścią. I jak tak to rozkminilem to tak mi wyszło, na swoim przypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No nie zaprzeczam twoim doświadczeniom.
A co to było jeśli można spytać

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ale ja to tylko wóda książki porvchać i obijać się ... za takie pasje to raczej szekli nie będzie

żebym coś umiał ... no ale to musiałbym się do czegoś nadawać i talent mieć jakiś trochę
żeby mnie coś autentycznie pasjonowało tak żeby się poświęcić temu

no ale co ? u mnie gófno chopy
czeba tyrać i już

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
grind
Kumpel mieszkał tak z żoną i dzieckiem na chwilę w jednym pokoju 10 miesięcy. Sytuacja jest mocno nieciekawa w tej kwestii.


prze je ba ne !
zahaczyłem w życiorysie kiedyś mieszkanie do działy z kimś i powiem tak
prze je na ne ... a to byli eleganccy ludzie
ale jednak kawałek przestrzeni musi być
no musi i już
lepiej mieć mikro kawalerkę , basement , poddasze ... cokolwiek , nawet i zapłacić więcej itd. bo chvja idzie dostać z ludźmi na kupie
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium