SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Równouprawnienie, a nie pasta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Masz Zabstyl jakieś linki do rozumiesz tych badań?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Kuhwa nie nadaję się do pracy w polskich januszexach, bo nie daję się dymac. A wielkim właścicielom januszom nie podoba się jak nie zgadzasz się na wszystko co ci mówią albo każą podpisywać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
poszukajta se sami badań ja nie bede wolnych chwil pozakołchozowych poświecał żeby wam linkować xD na pubmedzie najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
o patrzcie polski przedsiebiorca mu nie pasuje, wielki panicz, za granice wyjedz to zobaczysz co to zycie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No ja to kuhwa mam przej**ane, bo nie adje sobą pomiatać w tym kraju polaczkuf, którzy mają z tym rpobelm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
YebatzKimona
o patrzcie polski przedsiebiorca mu nie pasuje, wielki panicz, za granice wyjedz to zobaczysz co to zycie


w samo sędno

kiedyś to było ... ludzie tyrali jak łotysze u bałtyckiego niemca ... i jeszcze z pocałowaniem ręki że posada była a teraz ?!
tylko pretensje i pretensje
a idź jeden z drugim sam firme otwórz pojedz tego miodu ... zobaczysz jak gorzko smakuje

(a tak seryjnie ... no kvrwa takie życie jak nasze karasie biznesu wyczują że się da kogoś wyebać no to ... myśl zasady albo ty pracownika albo pracownik ciebie )

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
wiecie ze gejowskie malzenstwa sa najtrwalsze?
a lesbijskie z kolei najgorsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
I kto tutaj kuhwa robi problem we związku.

Ale oni są sobie wierni czy się bzykają z innymi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
a nie wiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium