SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4653621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Ja się założę, jeśli zgodzisz się na pierwszy punkt, bo to, że się "skończy jakimś cięższym gnojem" to mocno nieokreślony warunek, co to znaczy, kryzys i tak będzie jak skvrwysyn, bo zadłużenie przez covida jest wysokie

Ja się zgodzę jeśli wejdziesz tylko z tym pierwszym warunkiem tak jak w pierwotnej wersji zakładu było.

Jak się Zabstyl zgodzi to biorę jakąś tam maczetę, kominiarkę i szukam jakiejś bojówki ONR, żeby zrobić drużynę i jedziemy.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to zaraz doprecyzuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haahaha nacjole w warszawce chcieli zaatakować ludzi wracających z protestu i ich tajniaki zawinęły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Ty wejźże się zgódź, przecież się wycofają, już media piszą, że wyrok TK nieważny, łatwa wygrana.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciężki gnój to inaczej byłby: rozłamy wewnętrzne w Pisie, interwencja obcego mocarstwa, jakiś rodzaj lokalnego majdanu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Kurde, ale to można łatwo interpretować na swoją korzyść, jakiś tam kraj wyśle paru chłystków-obserwatorów i już będzie o interwencji obcego mocarstwa. Rozłamy wewnętrzne w PiSie już jakieś tam były, kilku ministrów się wymieni, kilku posłów się zbuntuje i już można twierdzić, że to był rozłam. Lokalny majdan, co to znaczy - proboszcza i wójta pobiją na jakiejś wiosce? Za mało precyzyjne. Mogę się zgodzić na takie zapisy. Ciężki gnój, czyli:
-rozłamy wewnętrzne w PiS - Gowin i Ziobro wycofują się z koalicji i trzeba przeprowadzić ponowne wybory, bo PiS traci większość;
-interwencja obcego mocarstwa - jakieś państwo wysyła wojsko w liczbie powyżej 50 tysięcy do Polski, żeby w Polsce zaprowadzić porządek;
-lokalny majdan - czyli PiS zostaje obalony siłą przez lud.
Zgodzę się na te trzy rzeczy i nic ponad to, bo taką interwencję obcych mocarstw to równie dobrze w UE mogą zrobić jakieś tam głosowanie i można pod to podpiąć.
Na takie zapisy się zgodzę i to wszystko w ciągu trzech miesięcy.
Zgadzasz się Zabstyl czy nie?


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-10-28 23:09:28

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Interwencja obcego mocarstwa raczej w postaci sankcji i tym podobnych rzeczy, nikt nie rzuci 50k żołnierzy w jakikolwiek kraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
A to sankcje można dać w formie embarga na słoiki domowej ćwikły z chrzanem albo na jakieś mięso czy jabłka. Nie nie opłaca mi się, myślę, że sankcje jakiś tam lewacki europejski rząd może nałożyć.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo jeden "mały człowiek" by się "przeziębił" a w dzisiejszych ciężkich czasach chorować niedobrze , często kończy się to sposób ostateczne jeśli wiecie co mam na myśli

albo nie daj Panie Boże jakiś wypadek
bo wiedzieć trzeba że wypadki to po ludziach chodzą na ten przykład Daniel Podrzycki ... o tym nie wiedział no to mu zrobili wypadek

to dopiero by się zrobił gnój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiedziałem, że sie osrasz, tak to jest z prawicowcami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium