SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Hahaha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jeszcze trzeba być chudym i się garbić

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Clou dzisiejszej mody oddane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No lipa jest lipa

Już wolę skateow
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
dres i lakierki (najlepiej taki ale lata 90 czółenka) i dobrze do tego białe skarpetki do tego marynarka albo kurtka skórzana

albo na letnio



ogólnie jeśli chodzi o elegancję to lata 90 wymiatają
bazary i stragany pękały w szwach
od dóbr wszelakich można się odziać z szykiem i dostojnie

i specjalna dedykacja dla kolegów dżingiel





Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 2/25/2023 10:27:26 PM
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Za niedługo skarpetki do połowy łydki i sandały będą w modzie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
I fryzura z powrotem, krótko z przodu długo z tyłu i wąsy na przedzie
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Byłem dzisiaj w sumie w Lindo Bar w Krakowie, bo znajomy ze studiów się odezwał czy by na piwo nie wyjść i pogadać, bo sporo czasu minęło, a się okazało, że to w sumie pub dla osób LGBT+, a bralismy pierwszy, który napotkamy i było miejsce, a już przy dwóch już zrezygnowaliśmy, bo brak stolików. W sumie plus był taki, że było sporo miejsca i nie za głośno i byli chyba tam też normalni goście, ale ciężko powiedzieć ci wszyscy to geje i lesby czy tam transy, bo też był chłop z babą. Może lesby co niektóre były skąpo ubrane, barman taki w obcisłym podkoszulku. Ale źle nie było tylko w chooy gejowo wyszło, bo ja tam z kolegą na piwie byłem, a nie że my czy coś. Ale ogólnie nie wyglądało to jak w błękitnej ostrydze z akademii policyjnej. Raz w Krakowie też się wyebalem niepotrzebnie do klubu ala Cocomo, ale się stamtąd wygrzebałem i nikt mnie nie naciągnął, ale to już wam pisałem. Muszę bardziej sprawdzać miejscówki.
4

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Czasem takie miejsca są dobre na imprezę czy piwo jest tam spokojnie
3

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ogólnie potem się nagle zrobiło tam tłoczno, ale na samym początku sporo miejsca.
W Shisha barze znowu zajęte zadymione w chooy, były jeszcze inne dwa bary to też nayebane ludzi w chooy. Kvrwa mieć bar w Krakowie to niezły biznes, ciekawe ile właściciel kasy zgarnia pewnie sporo, choć w Polsce przez podatki i pewnie wynajem sporo zabiera i już nie jest tak różowo.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium