SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Zara, w jakiej robocie? Nie rzuciłeś jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No u mnie jak robiłem przy montażu tablic i robocie w drewnie to zawsze przerwa na papieroska to idealny pretekst, żeby na chwilę sobie odpocząć. U mnie się zawsze pytali czemu nie kurzę heh. Ja alkohol też rzadko, ale jak jest okazja to nie odmawiam.

Mnie czasem przeraża hazard, bo jesszcze fajki to ile tam wydasz z kilkanaście złotych, a jak płynąłem statkiem wycieczkowym - Helsinki - Tallin to w chooy było automatów do gier. Kiedyś grywałem u buka na małe stawki, ale wyszedłem na minus i zrozumiałem, że ciężko być lepszym od oddsmakerów i jeszcze ta prowizja.

Teraz tylko zostało przeglądanie Internetu i czasem się zdarzy, że za często chyba marszczę freda, no ale tak to bywa, no i w telefonie jak jadę to też dużo siedzę.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
wiesz trudno to nazwać "kacem" to bardziej umęczenie alkoholowe po tak długim czasie bywało kilka tygodni (no nie codziennie do gleby) ale mimo wszystko to organizm jest strasznie sterany

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Jeszcze dwa miechy robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Janusz nie negocjował stawki żebyś został?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A ty dużo Prosiak piłeś w swoim życiu ile najwięcej na raz i czy często urywał ci się film, tak najwięcej na raz to mi się zdarzył chyba 700-800 ml wódki na wycieczce w liceum, ale potem mi się film urwał i to dziwne uczucie,gdy nie wiesz co się działo i co robiłeś, ale teraz ograniczam.

A Zabstyl ile masz oszczędności? Ja tak teraz dobiłem do koło 18 tys złotych, a będzie więcej! Jakby wszystkie stypendia siadły w przyszłym roku akademickim + pół etatu i jakbym tak oszczędzał w miarę to we wrześniu 2023 roku miałbym 60 tysięcy na koncie i wtedy bym się powoli zastanawiał w co zainwestować (oczywiście tej kwoty nie trzymałbym w złotówkach tylko w czymś innym).



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-05-10 18:02:22

Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-05-10 18:02:39

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Janusz jeszcze nie wie że mi się umowa kończy, tak ogarnięci są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Oszczędności mam około 40k takich na tzw luźne życie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No to w chooy przez rok można żyć na dużym luzie jak się ma 40k. Mam nadzieję, że się chłopy dorobimy i na stare lata każdy będzie miał po kilka mieszkań, oszczędności pokitrane w różnych rzeczach, no oby.
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Ja to chyba z Polski wydupce na parę lat i wrócę jak mnie będzie na jakieś mieszkanie stać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium