SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ja od jakiegoś czasu ma wysrane na mody trendy itd
najbardziej gardzę ludżmi "banerami" tzn takimi w ciuchach markowych typu koszulka czy bluza za mnóstwo kasy z wielkim napisem czy logiem firmy
to chodzące banery które płacą sporo siana za przywilej reklamowania marki i jeszcze święcie wierzą że są prestiżowi i światowi
że nosząc koszulkę takiego Guess są częścią lepszego świata , że uczestniczą w awansie społecznym

coraz bardziej szanuję natomiast "dziwaków" bo se żyją i wyglądają po swojemu i w tym zmagdonaldyzowanym świecie są tacy jacy chcą być
nie dają sobie wmówić że "trzeba"

o ile musiałem trzymać kiedyś jakiś dress code to obecnie ... nawet nie próbuję udawać
bo jeśli ktoś ma mnie ocenić przez pryzmat gałganu to niech od razu se daruje jakikolwiek kontakt
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Podzielam Twoje zdanie mój interlokutorze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no to morowo
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja też mam swój styl. Dla wtajemniczonych coś pomiędzy ny hardcore styl z 90tych a tradycyjne dżinsy oto, czasem skóra. Dres to na jak idę z albo na trening. Tak po domu albo nago albo w dresie w zimie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Pilek spodoba ci się. Wiesz jak biali Brazylijczycy nazywają czarnych Brazylijczyków?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
"Oxygen thief", złodziej tlenu, bo maja duże dziurki w nosie i wdychają wiecej powietrza.
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
loool myśląłem, że dlatego, że nie powinni żyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
grind
Ja też mam swój styl. Dla wtajemniczonych coś pomiędzy ny hardcore styl z 90tych a tradycyjne dżinsy oto, czasem skóra. Dres to na jak idę z albo na trening. Tak po domu albo nago albo w dresie w zimie


Jaki to jest styl hardcore z lat 90?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Pewnie szerokie spodnie, łańcuchy i wpyerdol jak się na niego krzywo spojrzysz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Kilka poglądowych fotek , czapek nie nosze










1

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium