SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Ze złamanym palcem ?? to Ci się już raczej nie przyda pomoc za pół roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
2tyg temu byłem na sorze z mała raną, ale do szycia, pierwsze słowa pani krysi na recepcji: to mi wygląda na starą ranę, więć na dzien dobry się wydarłem- to zle sie pani wydaje, a to był dopiero poczatek przygód...także rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
No niestety. Ja miałam problem z odebraniem papieeru za wypadek matki i oczywisście w końcu musiałem latać 3 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
@Jacob2904 - fajnie gada ten hipis






Zmieniony przez - don_eladio w dniu 2023-09-27 20:34:51
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Będę musiał obczaić. Dzięki Pilek. Ja akurat szukałem i w tym temacie szukałem naprawdę sporo.
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Agares dostał darmowego "soga"
za filmik pilka ... ale się narobiło
się palec omsknął , ale ja nie żałuję nie taki jestem żeby żałować ludziom
(no czasem tak , ale tera to nie)
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
No powiem Ciebie , że mnie ,aż tak przytkała ta niesprawiedliwość, ale należało mu się w drugim odruchu, ALE NIE PIERWSZYM!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
'artystka' marina abramovic wystąpiła w performancie, w którym każdy mógł zrobić z nią co chciał, to po prostu wzięli i jej nayebali we włochach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Marina Abramović okultystka ma być zaproszona do pracy w ukraińskim rządzie przez żełeńskiego . No ludzie... komedia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium