SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4657212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
maciek55555
jac88
wiem, że tu nikt nie trenuje ale zaryzykuję i zapytam.
robiliście w butach zapaśniczych stójkę, z kopnięciami wszystkimi na wszystkie płaszczyzny? twardy jest taki but, można w tym treningowo pisgać na łeb, korpus? wiadomo ochraniacze na piszczele ...
bo teraz w zimę, na salce ogrzewanie włączamy przed treningiem i od maty piździ jak od lodu i chciałem takie właśnie buty sobie sprawić, tylko nie wiem jak z kopaniem na sparingach właśnie..

Leciutkie są, żadnych większych obrażeń po nich nie będzie.
Dużo ludzi tak trenuje.




To chyba zakupie... Wolę na boso ale po prostu piździ w c*** od maty :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No boso stójka lepiej ale w butach zapaśniczych też spoko. Buty są lekkie, cieniutkie dobrze czuć podłoge.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
chodzi tylko o to, że na boso piździ w ch** a skarpetki jeżdżą jak na lodzie :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Ewentualnie jakieś niskie bokserskie. Też się nadadzą, a mogą być nawet lepsze, bo teoretycznie nie powinny mieć trzymania obrotów na stopie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12318
Dzisiaj przyszła mi zamówiona z neta marynara, zakładam ale paskuda jakas kusa, nie mój rozmiar wgl.

mjuzik pls

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12318
Teraz każdy producent ma swoją rozmiarówke


Zmieniony przez - Dj Paluch w dniu 2017-12-14 21:52:21

mjuzik pls

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
O, temat ubrań to zdecydowanie moja działka. I generalnie teraz panuje modach, szczególnie w sklepach pokroju HM na za krótkie i zbyt ciasno dopasowane marynarki, które wyglądają niczym damski żakiet. Moim zdaniem ubranie powinno być dopasowane, ale nie jak spodnie "skinny fit". Tzw. włoski styl jest obecnie w mojej opinii najładniejszym stylem,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poszło dziś w radiu Last Christmas więc sezon świąteczny u mnie otwarty

( oczywiście oryginał a nie jakieś podrabiańce no i w radio musi być a nie z płyty )
a to dla wszystkich dżętelmenuff z działu
( jak coś do dawajcie jakieś tłuste świąteczne kawałeczki ... bo wujo Prosiak pracuje w święta i w sylwka też ... to se posucha ...m )






Zmieniony przez - BlacCat w dniu 2017-12-14 23:46:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Macie tłuste kawałki, podtuczcie oko










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12318
Lubie się czuć swobodnie gdy cos na siebie zakładam. Fajnie jak jest dopasowane ale nie obcisłe. Większość znanych marek można zamawiac przez internet, pytanie czy będzie leżeć jak powinno. Z roku na rok rośnie liczba rzeczy zamawianych na miarę i w tym widzę przyszłość.

mjuzik pls

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium