SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Dałbym rade "jakiemuś grindowi", luz


oraz to nie leczy z agresji


Zmieniony przez - pilek w dniu 2022-03-25 14:28:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
No w stójce to faktycznie nigdy nie można być pewnym na 100%, bo zawsze można się naciąć na latarę i pograne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
na co? No przy nokautującym uderzeniu to zawsze taki chudzielec 90kg jak ja ma szanse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Korzystając z okazji Azerskie wojsko zaczęło się kręcić w karabachu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Odnośnie walki. Moim zdaniem człowiek jest ewolucyjnie przystosowany do używania narzędzi, zamiast pazurów i kłów mam dłonie z przeciwstawnym kciukiem co pozwala nam trzymać broń. Nie używanie narzędzi przez człowieka w walce to tak jak przekopywanie Mierzei Wiślanej łopatą, gdy ma się koparkę.
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
pilek
czemu do 'grinda'? w sensie? najepał bym mu i by mi przeszło na jakiś czas, bo bym się wyźżył?


tak , dokładnie o to mi chodziło
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
hehehe
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
pilek
Uwielbviam polskich neisłowynch przeciebiorcuf


a weź mi pan nawet nie przypominaj panie pile właśnie wczoraj i dzisiaj rozmawialiśmy o dwóch takich cfelach
brat to już tylko ręką machnął i sie śmieje ale ja to sie gotuję zaraz , niech ich cholera bierze tyle pieniędzy i tyle nerf
normalnie udusił bym

cwaniaczki kvrwa jejich mać , córka i żona też o siostrze nie wspomnę
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
QhuTaz
pilek
czemu do 'grinda'? w sensie? najepał bym mu i by mi przeszło na jakiś czas, bo bym się wyźżył?


tak , dokładnie o to mi chodziło



No tak myślałem, kurde
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium