SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4661984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5019 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31479
nie no jak do Rajchu to szczekać po niemiecku , oni tam niby szanują wszystkich i multikulti ale zupełnie inaczej patrzą na tych którzy po ichniemu Boga obrażają
(tak jest każde słowo wypowiedziane po niemiecku obraża Pana Boga)

jak ogarniasz angielski jako tako a stawiasz na Rzesze to ciśnij szfabiche na tym się skup



Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 12/5/2020 8:19:44 PM
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Zależy od pracy. W korporacjach to w jest angielski, kolega w Stare Street pracuje to może w jakimkolwiek kraju pracować, gdzie mają swój oddział wystarczy znać angielski. Zero problemu, tak samo na Uniwersytetach.

Jak to jest taka praca, że też ma się kontakt ze zwykłymi chłopami co to angielski słabo umieją to angielski i niemiecki. Albo jak tylko z takimi to skupić się na niemieckim.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-12-05 20:21:40
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5019 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31479
Agares ty patrzysz z trochę innej perspektywy wygrałeś na loterii genowej level pro i jesteś doktorem ( będziesz )
naukuff
... twój świat to uniwersytety akademie politechniki sympozja instytuty grona naukowe i zespoły badawcze

u normików to trochę inaczej wygląda





Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 12/5/2020 8:32:52 PM
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak mówisz do kogoś w języku który rozumie, trafiasz do jego głowy
kiedy mówisz do niego w jego języku- trafiasz do jego serca
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Prawda Prosiak, niemiecki, odzież robocza, wióra, syf i olej kapiący na głowę. herzlich willkommen


Zmieniony przez - qw3rty w dniu 2020-12-05 20:35:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w polskich szkołach nie potrafią uczyć języków, angielskiego masz z 10 lat i ludzie góvno potrafią, a w te 10 lat to by największy d**** przy dobrych metodach ogarnął ze 3 języki
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Przekonało mnie to Zabstyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5019 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31479
zabstyl jakiś "oryginalny" język to chyba jako drugi obcy jako taki Jopek w rękawie
Jak komuś ledwo pomyślunku starcza na jeden język to chyba rozsądnie jest nauczyć się tak zwanego "dużego" języka
powszechnie używanego angielski niemiecki francuski rosyjski hiszpański

ja np jestem za tempym chvjem żeby opanować angielski na poziomie C
biernie jestem B czynnie na A
po prostu za mało substancji szare między uszami albo za rzadka ... może od wódy skisła ... jakbym się wziął za drugi język
to by chyba już i tak całkiem słaby układ przeciążyło chyba bym szczekać zaczął

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no masz słaby angielski bo nic nie robisz w jego kierunku, przecież z nieba nie spadnie
Jakby Cie wrzucić na pół roku do chin to założe się, że jednak byś ogarnął
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5019 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31479
właśnie że sporo robię
z polskiego JouTuba tylko kanały historyczne
większość filmów też
nawet w taka pierdoła jak wyszukiwanie w Google jest ustawione po angielsku jak nieprzebrane dopiero sprawdzam po polsku

wiadomo że najlepszym sposobem nauki języków obcych jest immersja ale na to trzeba mieć pieniążki i czas

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium