SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
a nie żywność?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
W sumie też, ale różnie firmy przędą

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Kurde nie mogę.
I zamiast dostać zarzuty stworzenia zagrożenia zdrowia i życia ma status pokrzywdzonego, ja pierdl

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Czemu zdjęcia nie wchodzą

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Druga próba

1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Polsza !
i teraz powołają cię człowieku do woja i trzeba bronić takiego kraju pod dowództwem takich "generałów"
oczywiście bronić nie za długo tak ze dwa trzy tygodnie no tyle żeby zdążyli wyjechać za granicę z majątkami pan Andrzej Wielki Wały Człowiek Pinokio czy inszo Osrajtek
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ech co powiedzieć.

Samo prowda godosz synek

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Tak w nawiązaniu do Różala beciaka, to u mnie na uczelni był inny chłop co mu sperma do głowy uderzyła, taki doktorant i to było kilka lat temu, który dostał od doktora prowadzącego wykłady pytania egzaminacyjne z jednego przedmiotu do przejrzenia i rozwiązania (po prostu prowadzący chciał mieć jakiś feedback i kogoś kto sprawdzi te pytania, czy są ok itp.). No i się okazało, że ten doktorant udostępnił te pytania jednej dość ładnej studentce, bo go coś tam namówiła i przypał był, bo wiadomo ta studentka podobno komuś tam dalej powysyłała. Tak mi inny doktorant opowiadał i teraz ten cały dr hab. (kierownik zakładu) ma trochę fioła na tym punkcie i jak mi dawał te pytania egzaminacyjne to kilka razy podkreślał, żeby nikomu o nich nie mówić. Ten doktorant pewnie nawet cipy tej ładnej studentki nie powąchał i w sumie sporo zaryzykował, bo ten dr był mocno wkvrwiony (W dodatku jest jego promotorem), ehh ryzykować robotę czy karierę, żeby się podlizać dvpie.
3

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
dobry jełop
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Czegóż się nie robi dla miłości, tej pięknej, czystej, niewinnej
1

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium