SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4631871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Europoseł z partii Urbana (mega homofobiczna) złapany na orgii gejowskiej z +20 chłopami xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dildoz
zabstyl
pod samą galerią mi sie odechciało i doniosłem do chaty



co za odwaga co za pewność siebie co za determinacja
a gdyby to była nikczemna zagrywka podstępnego losu
przecież licho mogłoby czekać do momentu aż wracać się będzie już za daleko a do celu jeszcze za daleko

ale tak trzeba żyć z fantazją i po ułańsku
po kawalersku



Zmieniony przez - dildoz w dniu 12/1/2020 4:26:22 PM

od galerii do chaty max 10 min z buta, i to taki już odcinek, ze moglbym smialo nayebac w nachy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dildoz
zabstyl
pod samą galerią mi sie odechciało i doniosłem do chaty



co za odwaga co za pewność siebie co za determinacja
a gdyby to była nikczemna zagrywka podstępnego losu
przecież licho mogłoby czekać do momentu aż wracać się będzie już za daleko a do celu jeszcze za daleko

ale tak trzeba żyć z fantazją i po ułańsku
po kawalersku




Zmieniony przez - dildoz w dniu 12/1/2020 4:26:22 PM

od galerii do chaty max 10 min z buta, i to taki już odcinek, ze moglbym smialo nayebac w nachy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to za nastoletni chłopiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zabstyl
Co to za nastoletni chłopiec


śliczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Węgierski eurodeputowany złapany na uczestniczeniu w gejowskim gangbangu jest nie tylko współpracownikiem Orbana ale również autorem wpisu do konstytucji Węgier zdania o ochronie świętości instytucji małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ej a macie coś takiego czasem, że np. macie szansę na znajomość z w miarę ładną dziewczyną, nie jakiś bazyl taka średnia i zaraz se myślicie czy warto i czy nie szukać ładniejszej, co w takiej sytuacji robicie. Szybka znajomość, sprawdzacie jak to się potoczy, jakieś rvchansko i tyle i potem zrywacie czy już na wstępie rezygnujecie.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak mam czas to sie zajmuje taką i w międzyczasie rozglądam za nastepną
gdyż jestem hipergamicznym Polakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Brzmi to rozsądnie Zabstyl, to już wiem co robić.

Zabstyl co do posła po pierwsze raz w dupę to nie pedał. Po drugie po trzech się zeruje, a ze trzy razy to tam było na pewno. Po trzecie, on nie będzie brał z żadnym z nich pewnie ślubu hehe.

A tak na serio to rzeczywiście jest ta niejednolitość robi jedno oficjalnie, a po kryjomu co innego.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium