SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no teraz to już kocham skrzypce, ale na początku to trudna to była miłość.

A rodzice moi są wykształceni, ale sami nie mieli łatwo. Dorobili się trochę kasy, ale kosztowało ich to mnóstwa pracy i wyrzeczeń. Więc chcą, żebym znał wartość ciężkiej, uczciwej pracy i rozwoju i żebym zawsze wysoko mierzył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko żeby ta praca szła w owocnym kierunku ... bo praca dla pracy , to para psu w gwizdek , a jak się jeszcze kilka rzeczy ciągnie na raz to trudno wszystko robić dobrze , a tym bardziej że czym dalej w las tym więcej drzew i każda dziedzina z czasem wymaga więcej pracy a postępy są coraz trudniejsze do osiągnięcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Nie grasz już Agaresz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Nie no po kilka godzin dziennie to ja tyle nigdy nie grałem. Jakoś godzinę na dzień przed zajęciami (2 razy w tygodniu je miałem) w początkach i jak zbliżały się egzaminy to codziennie, a przez wakacje nic i tak gdzieś pod koniec szkoły grywałem z godzinę dziennie.

Co do pracy to racja można pracować ciężko typu całe życie na łopacie, a można kupić koparkę i se ułatwić i trzepać większą kasę. Nie zawsze ciężka praca = wielkie pieniądze, ale ciężka praca z głową.

Różnica między tamtym pokoleniem, a obecnym jest ogromna. Tamci się wychowali w zupełnie innym ustroju (przynajmniej u mnie).


Pilek w ogóle nie gram. Ostatni raz grałem no nie wiem może z 4-5 lat temu? Wolę porobić coś innego. Programować czy coś takiego

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No wiadomo, nie każdy lubi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra ide spać jutro robota na rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pa prosiak

Ale też zdaje sobie sprawę z tego, że mam lepszy start niż większość moich rówieśników przynajmniej pod względem finansowym, mam szanse rozwijać się na wielu płaszczyznach, bo wielu rodzin też na to nie stać i nie chce tego zmarnować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No niektórzy mają przesrane. Ja np. mam na ulicy kolegę, który ma ojca alkoholika i matkę, która wcześnie zmarła, bo miała pląsawicę Huntingtona, ale i tak chłop wyszedł na swoje i zarabia jako tako i sporo siana przywiózł z Anglii.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podziwiam takich ludzi jak nie wiem co.

Ostatnio mnie strasznie biodro boli nie wiem od czego bo przecież tylko leżę ale już prawie nie mogę nim ruszac.
I mam straszny ślinotok dzisiaj, nie wiem co z tyk zrobić.


Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-07-13 23:02:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Kuśwa ja właśnie skończyłem robotę, Prosiak jutro robota. Panowie, kiedy my odpoczywamy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium