SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Spróbuj Pilek z suplami, może choć trochę stres zejdzie.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Możliwe, ja myślę o większej ilości ruchu i ,żeby nie bawić się ze spacerami ani nie biegać, bo to chxj dla kolan, a nie zdrowie to sobie planuje jakiegoś rowera crossowego kupić.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Po spaniu na jakichś wspomagaczach wcale nie czuje się bardziej wypoczęty, wręcz przeciwnie. Czuje się beznadziejnie i po kilku dniach moje nerwy mnie rozsadzają. Nie polecam spania na niczym usypiającym co nie jest właśnie ziołowe/naturalne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ruch to dobry pomysł. Ja sam zamiast dojeżdżać to chodzę na piechotę i używam komunikacji i w sumie dzięki temu myślę, że też problemów z kręgosłupem nie mam, pomimo, że praca siedząca u mnie w chooy dominuje.

Na zasypianie z czegoś z psychotropów, a nie naturalnego nie próbowałem. Walerianka dobrze u mnie wchodzi.

Nie no ja muszę ogarnąć coś lepszego, bo póki było stypendium to jeszcze jakieś plany da się zrealizować i kasy trochę jest, a teraz jak sam etat zostaje to co ja osiągnę w życiu odkładając max 1000 zł miesięcznie, no govno za przeproszeniem. W 10 lat odłożę 120 tysięcy złotych i co będę miał? Kawalerkę i ponad 150 k oszczędności w wieku tam 40 lat przecież to jest kvrwa śmiech na sali. Rodzinę założyć tam mając małe mieszkanie i trochę oszczędności. Muszę coś wymyślić, bo inaczej będzie ostra chvjnia, ale mocno zastanawiam się nad wyjazdem, bo się coraz większa chvjnia w tym k***idołku zwanym Polską robi. Dobrze, że chociaż kawalerkę mam, bo jakbym miał wynajmować to bym musiał zaciskać pasa i może ze 3 stówki mógłbym przyoszczędzić miesięcznie.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2023-09-20 21:55:29
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
No niestety ukraińcom brakuje, a jak to Duda powiedział my musimy się bronić przed ukrainą, żeby móc jej dalej pomagać xd
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Niestety, ludzie pracujący są bardzo ostro rypani w dvpe i ich kasa idzie choćby na Ukraińców, socjal 800 plusy czy posadki w państwowych spółkach.
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Niestety i najgorsze jest to, że oni teraz chcą nas pozwać za to, że przestaliśmy im pomagać xD
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388


?si=O7oclURg-TV-X93K ukr, bohater







Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-09-20 22:15:07

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-09-20 22:22:44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
komentarz z YT "Niech Putin wykona kawał dobrej roboty na terytorium Ukrainy, proszę Cie Boże... <3 Niech szlag trafi ten niewdzięczny naród!"

"Moja cala Rodzina od początku wojny nie pomogla nikomu z Ukrainy bo wszyscy wiemy jaki jest to naród. Kibicuję zwycięstwu Rosji"

Gruba akcja, pozmieniało się Polakom xD


Zmieniony przez - don_eladio w dniu 2023-09-20 22:24:01
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Pilek komu się "zmieniło" temu się zmieniło mnie się tam nic nie zmieniło , gdzie są obrońcy ukrów z tego forum ? Gdzie jest pan prawnik e2e4 i puar vel pisuar (wiejski chłopek ) ?


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-09-20 22:29:51
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium