SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Żaba nie wróci na forum, powiesił się po tym jak sobie uświadomił, że jest zakochany we mnie bez wzajemności i nigdy mnie nie zdobędzie.


Zmieniony przez - don_eladio w dniu 2023-01-23 14:10:50
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Pilek, a co sądzisz o Javie, robiłeś kiedyś w tym, jak jest z robotą. W sumie to kiedyś pisałem aplikację okienkowe w Javie i zastanawiam się jak wygląda C++ vs Java, który bardziej perspektywiczny, bo możliwe, że prowadziłbym jakieś zajęcia z podstaw Javy albo C++. Java nastawiona na programowanie obiektowe i raczej duże aplikacji i mam zagwozdkę.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Mniejsza pensje niż w javascripcie i idzie w dół.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
panie pilek ty to w ogóle powinieneś se siedzieć w jakiejś Kambodży albo innych Filipinach czy cholera wie gdzie i w kąkuter klikać ... przelewy odbierać i klepać urodziwe Azjatki w miejsce gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę z taką robotą , a nie tutaj w Polszy wdychać smutek zamiast powietrza ...

nawet coś ostatnio czytałem w internetach że w sumie sporo informatyków czy różnych freelancer siedzi po różnych egzotycznych fajnych krajach a sporo jest jeszcze w miarę tanich i pracują zdalnie a kasę odbierają zachodnią i żyją jak lordowie
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
No w takiej Polsce, gdzie "ludzie nie mogą się bronić, bo nie mają broni" też jest tyle strzelanin w miejscach publicznych, że hoho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Atawistyczny lek Polaków przed bronią palna jest komiczny dla mnie.
Jak widać dyskusje nie mają kompletnie tu sensu

Ludzie z wykształceniem na poziomie podstawowym w stanach południowych
są w stanie zachować odpowiedzialność trening i wzajemny szacunek ale widocznie uważacie że Polak na to zbyt głupi i "wszyscy się zaczną strzelać"

Nie dziwią mnie takie wypowiedzi ze strony prawnika który jest częścią polskiego systemu oraz kolegi z służb który myśli tu o sobie i tym że potencjalny przeciwnik mógłby strzelać, tak jakby obydwu to służy że broni nie ma w powszechnym dostępie i open carry więc są na nie

Rząd zawsze będzie na nie jeśli już raz ta broń odbierze

Ci źli Amerykanie ze swoimi karabinami nawet na stolicę poszli wtedy bez, a przecież już powinni wszystkich wymordować

httpss://

2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
e2e4


No powiadam. Nadal się oczywiście nie odniosłeś do liczb które nie kłamią, czyli że nieporównywalnie więcej jest tego w stanach z gun bans. Zabójstw przestępstw strzelanin i zamachów

Ważne że się udało coś zaleźć w Kansas, ok

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Sepko
Jakoś wczorajszemu oprawcy te wspomniane największe obostrzenia nie przeszkodziły w zaopatrzeniu się w karabin maszynowy i spore ilości amunicji



Zmieniony przez - Sepko w dniu 2023-01-23 10:14:02


A od kiedy to przestępca nie może znaleźć broni do przestępstwa?

Narkotyków też nikt nie bierze bo są nielegalne

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Grind, szczerze szukałem tego o czym piszesz ale wszędzie są info o strzelaninach, jak coś masz w temacie podeślij, w sensie jak to wygląda w stanach ze zgodami i bez
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium