SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jacob2904
Ej a co sądzicie, bo mówią, że Ruscy chcą zaatakować Mołdawie. Tam Naddniestrze itd, podobno Mołdawia wojska ma mało, bo jakieś 3 tys


Jak będą chcieli zaatakują. Pytanie czy Mołdawia będzie walczyć czy się dogadać od razu
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Może i lepsza już ta III wojna światowa niż dalsza ekspansja ruskich

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no Mołdawia mała ... cienko bez nimi było
a jeśli chodzi o prowokacje to Moskale mają to we krwi
jeszcze się okaże że to Lachy "agentura nasza" im te fabryki pali

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Pierwszy raz dzisiaj użyłem mleczka kokosowego do kurczaka z ryżem i warzywami (cebula, papryka, pomidor) i jest smaczne, polecam. To było coś ala curry z przyprawą, trawą cytrynową itd.

Ogólnie chyba zmianę w życiu najlepiej zacząć od diety (ewentualnie snu, gdy go brakuje), wtedy lepsze samopoczucie i więcej energii do działania.

No Mołdawia podobno ma tylko 3,5 tysiąca wojska, wydatki na wojsko 6 razy mniejsze niż Armenia lol, najbiedniejszy kraj w Europie, liczba ludności tylko 2,5 mln. Gdyby ruscy z nimi bezpośrednio graniczyli to pewnie dawno już by ich najechali.



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-05-02 23:56:50

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Trochę przypał, że papież nie potępia Rosji za to co zrobiła "W wywiadzie papież mówił między innymi, że "być może szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" skłoniło Putina do złej reakcji i rozpętania konfliktu." https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/dramatyczny-wywiad-papieza-franciszka-tomasz-terlikowski-naiwnosc/lb8w2xd,79cfc278 

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
No kościół katolicki robi jakiś szajs, nowe nie znalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Ps Korwin napisał że Ukraińcy z Mołdawia zaatakuja nadniestrze bronione przez ruskich żołnierzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Korwin też pisał na twitterze że politycy niepotrzebnie prowokują Putina nazywając go zbrodniarzem wojennym albo że Polacy są tak zaślepieni do niego nienawiścią, że byśmy nie chcieli obwodu kaliningradzkiego gdyby chciał nam go podarować

Na kogo ja głosowałem...

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Mark Twain miał rację i polityków i pieluchy trzeba zmieniać dosyć często z tych samych powodów ...
kiedyś go bardzo szanowałem bo to bardzo mądry facet , wykształcony i inteligentny i na swoich "dziedzinach" się zna
jednak zawsze zastanawiałam mnie jego ciągota do "kontrowersyjnych wypowiedzi"
myślałem że to taki jego sposób na zaistnienie i wybicie się ale z czasem zaczął pyerdolić coraz bardziej i coraz większe farmazony na tematy tak abstrakcyjne i odległe że chyba sam się w tym pogubił albo już go wiek trochę przygniótł ...

po mojemu to już czas emerytura a już absolutny czas na rezygnację z czynnej polityki
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium