SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Dzisiaj to wszystko jest dziwne, bo z jednej storny jest więcje agresji, ale jest ona żałośnie niegroźna
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No strach jest zawsze ale ja już się obijesz na bramkach to ten strach akceptujesz, chociaż każdym razem się przełamać trzeba

Często się nie zdarza na szczęście ale chodziło mi o to bardziej jak trudno mi przepraszać
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A ty się grind przyzwyczaiłeś do pracy w stresie? W sensie na bramce bywa pewnie gorąco. Łatwiej ci jest teraz niż załóżmy z kilkanaście lat temu? Zastanawiałem jak bardzo może człowiek się przyzwyczaić do danej roboty jak mu np. na początku średnio pasuje. Czy popróbować dłużej i sprawdzić jak będzie dalej czy może jak przez pierwsze kilka miesięcy zbytnio robota nie pasuje to już raczej w przyszłości nie będzie pasować.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Łatwiej

Ale to ma minusy jak się ma wolne się odczuwa czasem ten stres wtedy
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jak dekompresja ale już w domu

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Modelki mają okropne ciała i są aseksualne. Ciekawe czy modele też tak działają na kobiety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Zabrze(grind to twoje miasto, o ile kojarzę ) już ma chyba dość upainców
https://dziennikzachodni.pl/w-zabrzu-doszlo-do-ataku-na-ukraincow-z-bronia-w-reku-policja-ustala-sprawcow/ar/c1-16953895
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie tylko moje miasto ale i dzielnica
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Co do "przeprosin" to Ja tam się nie "przepraszam " jeżeli się z kimś sciąłem kiedyś ostro ,to to już jest mój wróg , na zawsze, przepraszać to się mogę tylko z moimi zwierzakami , z ludźmi się nie "przepraszam" a już napewno nie z byłymi dziewczynami


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-11-02 00:09:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Btw pilek niedawno dal materiał z Polakiem który walczy na upainie z ruskimi,
Jak można być kvrwa takim d****em yebanym i jechać się narazac za nie swój kraj , podczas gdy upaincy (obywatele tego kraju ) pouciekali i balują sobie w najlepsze w Polsce i ani myślą o obronie swojego kraju ,nurtuje mnie to cholernie
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium