SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
ale Grind odleciał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
chodzi o to że jak był czas stosowny to zamiast wtedy budować armię to się podgryzano po kostkach podszczywano po nogawkach bo były ważniejsze sprawy

zresztą powtarzano jak mantrę armia silna zwarta i gotowa ... zawsze zawodowa !
szedł przekaż że może my jeszcze nie mocarstwa ale już elita to na pewno

a jak się wody do dvpy nalało to szybko szybko trzeba coś zdziałać ...

i będą szkolić tydzień miesiąc kwartał
a ile to jest warte to pokazuje obecny konflikt na Ukrainie , żołnierz Ukraiński był długo szkolony przez Amerykanów Anglików Polaków itd. i zdobywał doświadczenie w wojnie granicznej która tam trwała wiele lat i taki żołnierz ma dużą wartość bojową a Ruski poborowy z pierwszej łapanki ...
i z naszymi chłopakami w razie "W" będzie to samo po miesięcznym szkoleniu bo nawet ochroniarza do marketu się dłużej edukuje

ustawa jest pisana na kolanie jak zwykle
i efekty będą też takie jak zwykle

śmigłowców jak nie było tak nie ma , jeśli chodzi o marynarkę to my tylko kadry mamy bo pływać to już nie za bardzo czym itd.

za to plany i zapowiedzi ho ho tu to na pewno jesteśmy światowym liderem co to nie będzie ... tylko na tą wojnę już nie zdążymy

jak ja miałem ze 22 lata jak dobrze pamiętam i byłem się dowiedzieć o szansę żeby się zaciągnąć na zawodowego i coś w tym kierunku spróbować to ... wiecie rozumiecie nie za bardzo a w ogóle to dupy nie zawracajcie Prosiak ... idźcie najlepiej do domu i zajmijcie się swoimi sprawami
no to jak poradzili tak zrobiłem i teraz ni chvja mając prawie 40 lat nie widzi mi się pajacować a i przy okazji przez prawie dwie dekady bardzo skutecznie z patriotyzmu wyleczyli mnie nasi mężowie stanu

to już Mannerheim powiedział że najpierw trzeba ludziom stworzyć taki kraj żeby oni sami chcieli go bronić

a u nas ... mordę stul polecenia wykonuj
tyraj i płać a jak się zrobi kiepsko to nadstawiaj dvpę wystarczająco długo żebyśmy zdążyli wiedzieć majątki za granicę
a potem chvj z tobą
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dokładnie Prosiaczku. Polskie władze jak Putin i Sowieci niegdyś oczekują zapału i radości do walki o syf jaki tworzą w którym ludzie żyją poniżej godności ludzkiej
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Pilek dla ciebie to odlot, a dla wielu rdzennych Ślązaków realia.
Może się to wydawać dziwne komuś kogo rodzina nie ma na Śląsku historii sprzed 1 wojny światowej, ale Polska jest postrzegana jako zainstalowany przez Stalina okupant, który w dodatku zniszczył zasobny i bogaty region swoją nieudolną władzą.
Co do joty spełniły się słowa "Dać Polsce Śląsk to jak dać małpie zegarek"

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Mój stary mówi to samo, dlatego z nim nie gadam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No ma rację

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
TO ten co gadał, że chochoł to wytwór pijaka, powiedział, że polacy to chxje i lepszej polski nigdy nie będzie. Ja jestem POLAKIEM, nie pozwolę się obrażać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
historia uczy że kiedy silniejsze państwo miało napasc slabsze, to ono zawsze się do tego szykowało, czy to mobilizacja czy ćwiczeniami, czy budowaniem umocnień.To nic nowego.Nie da się wygrać z Rosją sama armia zawodowa, Ukraincy tez sięgnęli po rezerwy.Oczywiscie możesz Prosiaku spylac gdzie chcesz, ale pomysl że tam będzie jakiś niemiecki Prosiak dla ktorego bedziesz tylko uchodzca i raczej Cie nie polubi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Akurat nie lubienie obcych to typowa cechą polska, nie jest z tym tak źle w innych narodach, gdzie imigranci czują się mocno akceptowani i lubiani. Generalnie nie lubienie nikogo e tym swoich to cecha polska, która również zachęca do emigracji

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Pilek obrażać się nie wolno dać, ale też trzeba z refleksją na krytykę patrzeć. Bo często ma silne powody
1

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium