SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4665121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie miasto zakorkowane, wszyscy ruszyli na cmentarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
U mnie nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
shooto
Zamknęli cmentarze żeby ograniczyć ilość osób i kuhwa wszyscy poszli na cmentarze żeby zdążyć XD


3.11 powtórka z rozrywki, bo wg. naszego jakże rozgarniętego rządu Covid będzie wówczas w odwrocie

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
zabstyl
Boczek zmarł, Kudliński zmarł, Toxic focker zmarł, i jeszcze żona Olszańskiego, co sie dzieje


Całe szczęście kojarzę tylko Boczka.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
zabstyl
"Trzeci kwartał roku przyniósł rekordową liczbę niewypłacalności polskich firm. Łączna liczba bankructw odnotowanych od stycznia jest najwyższa od dekady."


Spoko, jeszcze tylko dwa miesiące lockdownu do końca roku. Nasz rząd z pewnością wie co robi. W końcu od zawsze działali skutecznie dla polskich przedsiębiorców, o czym świadczy dług publiczny, inflacja i liczba bankructw.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Rosyjska policja zastrzeliła 16-latka z Tatarstanu, który usiłował podpalić miejscowy posterunek policji i dźgnąć nożem funkcjonariusza. Chłopak wykrzykiwał przy tym "Allahu Akbar". Zdarzenie traktowane jest jako próba zamachu terrorystycznego."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no debyle ... normalnie debyle
miał rację T.Lis jak mówił że ludzie nie są tak głupi jak się wydaje a są jeszcze głupsi

musi jeden z drugim jechać na ten cmentarz i to właśnie teraz , koniecznie
bo inaczej będzie miał grzecha
bo w inny dzień nie będzie się liczyć
bo jakby pojechał uczcić pamięć przodków 22.10 albo 07.11 to absolutnie niedopuszczalne

jednak religia to rzeczywiście opium dla mas



Zmieniony przez - dildoz w dniu 2020-10-30 20:45:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jeżdżenie na groby to nie jest o obowiązek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mieliście rację chlpaki, w choy ludzi oleje protesty przez LGBT, patrzcie jakie pustki na ulicach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221423
na Żoliborz idą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium