SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
pilek
Znacie ludzi dla, których shemale są skrytym marzeniem? Ja mam tak zmurzynkami...


To nie jest skryte jak tu piszesz. Już internet zanotował. W internecie nic nie zginie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
moja baba zgadza się na trójkąt ale mówi że wolałaby nie

Myslicie, ze skrycie chce ale nie chce wyjsc na zboczenca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No ale ten trójkąt ma być hetero czy bi?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No bo hetero to fun tylko dla ciebie, a bi to już dla niej też, bo się pomizia z inną dupeczka

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
grind
No ale ten trójkąt ma być hetero czy bi?


ło panie
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja myślę że może się zgadzac tylko żeby ci sprawić przyjemność, bo z tego co piszesz skacze wokoło ciebie mocno, a naprawdę nie chce

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
ona mówi, że jej baby nie pociągają ani też nie brzydzą
jak dla mnie to ona z drugą baba moze robic co jej sie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Hahaha jak dla.mnie moja też może robić z inną co jej się podoba, bo mi się to podoba wtedy bardziej

No bo jeżeli nie miałaby robić nic z laską to ten trójkąt jest dla niej bez sensu. No chyba że lubi patrzeć jak jej facet kogoś rucha

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
tylko żeby ten trójką nie wyszedł ... "równoramienny" IYKWIM

... trójkąt tak ... ale z babom to nie ...
pilnuj sie , żeby ci własne sidła nogi nie urąbały

panie żaba nie spierdziel tego bo dziewczyna jest bogata
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
nie no wlasnie w gre wchodzi tylko taki z baba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium