SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4654247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
SalvatoreLucania
Ja juz nie raz sparowałem i z kogutami i z dryblasami 2m czy misiami 130kg wiec cos tam umiem. Przy wadze 115kg robilem szpagat majac prawie 50cm w rece i 75cm w udzie. Nie jestem zielony jednak macie racje ulica to ulica i tam nawet kafle chodnikowe ida w Twoja strona czy kosa moze pojsc. W teorii umiem sie obronic sparujac z kims na macie ale nie wiem jakbym sie zachowal jakby trzech małolatów napadło mnie w nocy z a ja z synem i zona i zero ludzi na około.
Mi konkretnie chodzi czy ktos tutaj robil taka transformacje z kulturysty na zawodnika jakis sztuk walk bo ja startowałem i nawet srebro na Debiutach mialem swego czasu do 90kg w kulturytyce ale raz nudzi mnie juz to, dwa zdrowie dostało po dupie zwlaszcza nerki z ktorymi mam do tej pory problemy, trzy mam dosc sztucznego pompowania miesni zeby wygladac i poprawiac swoje ego chodzac po plazy bez koszulki pręząc klate a w rzeczywistosci nie mam sily czy kondycji przebiec / przeplynac 100 metrów albo stawy mi siadaja czy piszczele pompuja od retencji, cztery to nie chce mi sie egzystować w codziennej monotonii: wstaje, gotuje, waze posilki, jem z zegarkiem w reku, wykonuje iniekcje, nie moge zjesc torta na urodzinach syna bo mnie sumienie zezre w nocy
Na wesele siostry ide ze swoim jedzeniem w pojemniku haha tak to jest choroba...
Z pewnych rzeczy sie wyrasta jak człowiek dojrzeje to tak jak dziecko w pewnym momencie odrzuca smoczek.
Dlatego moje pytanie moze jest tutaj ktos mojego pokroju. Tylko nie dawajcie mi przykładów Szostaka
Juz Pudzianowski mimo ze na poczatku wszyscy mieli z niego beke jak kopal Najmana jak Kazik Mietka pod remizą to naprawde duzo osiagnal i wyszlo mu to mysle w 70% bo pewnie juz bedzie po tej gali konczyl powoli kariere ale mimo ze tyle lat cwiczyl MMA to i tak nie umie uderzyc prostej kombinacji ze skretem ciala i ciosy mimo ze z potęznych łap wychodza słabe. Z całym szacunkiem dla niego.


Rób to dla siebie
na tych amatorskich zawodach MMA jest mistrz w tej najcięższej kategorii i ma 38 lat, pytanie czy jest sens?
sensownym jest dla mnie w Twojej sytuacji ograniczyć nieco kulturystykę, oczyścić organizm, wpleść ten kickbox i poprawiać swoje zdrowie. By się za chwile nie okazało, że z jednej choroby wpadniesz w drugą i będziesz zostawać na 3 treningach SW pod rząd. Na spokojnie dla siebie, a wolny czas dla rodziny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Co do tych brudnych technik to tez w miare opanowane bo pracowalem w Żandarmerii Wojskowej i tam krav maga była obowiązkowa jak zreszta szkolenie na tonfe, chwyty transportowe itd.
No dla siebie chce to zrobic bo obserwujac z perspektywy ochroniarza balety z roku na rok to najbardziej zakompleksieni i najłatwiejsi do pokonania i nie tylko fizycznie ale psychicznie sa 120kg misie z bicepsem 50cm. Niekumaty do takiego nie podejdzie bo duzy itd ale ktos obcykany z nosem wczesniej złamanym, kalafiorami zamiast uszu czy jakas szrama to misiu odpula
A nawet gdyby doszlo do starcia to mis po minucie jest purpurowy i trzeba wyzwac ambulans z tlenem
Co do tego Czeczena to normalnie była wymiana zdan a ze gosc byl ewidentnie rasista i go obrazal to Czeczen nie patyczkował sie tylko lewym prostym na szczęke tak go znokautował ze goscia potem 5 minut budzili ale widac było ze harpagan jest dobry bo chwile potem zlecialo sie jeszcze trzech Czeczenów ale na szczescie policja zrobiła swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
antek098

Również w służbach mundurowych normalnym etapem jest szkolenie z takich brudnych technik a nie piękny boks czy zapasy.


Mi się zdaje że wszystkie 3 elementy są ważne

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Puar
antek098

Również w służbach mundurowych normalnym etapem jest szkolenie z takich brudnych technik a nie piękny boks czy zapasy.


Mi się zdaje że wszystkie 3 elementy są ważne


a skąd...
zoobrazuje Ci to : stoisz na bramce, ktoś tam się posprzeczał, idziesz załagodzić sytuację, jesteś opanowany ale i przy tym stanowczy, dochodzi do wymiany zdań między Tobą a jednym z gości, który się wciąż nie uspokoił, on podnosi swoje emocje Ty swoje. W emocjach nie działasz tak jak na sparingu, nie jesteś wyluzowany, nie myślisz o kombinacji ciosów....chcesz go kulturalnie wyprowadzić, on stawia Ci opór, zaczyna startować z łapami - co robisz?
a) wyprowadzasz proste, gość pada, zbiegowisko, karetka, obrażenia powyżej dni 7 odpowiadasz karnie
b) rzucasz go o parkiet w dyskotece - podobnie jak wyżej
c) łapiesz za łeb a drugą ręką uciskasz nerw nosowy - 0 obrażeń, ból nie do zniesienia, gość uspokojony, wyciszony, całość trwa kilka sekund.

Powtarzam :
dobrze jest znać sport, ale warto go uzupełnić czymś brudniejszym, mało sportowym, ale przydatnym z punktu widzenia prawa i ewentualnych konsekwencji.
Jak na baletach komuś uciśniesz nerw nic mu zrobisz, sprawa zostanie zblatowana, bo jemu nie będzie się chciało składać na Ciebie oskarżenia prywatnego, opłacić koszty sądowe w sytuacji gdy nie jest pewny monitoringu, świadków itp

ale jak mu wywalisz w łeb prostego czy sierpa, uszkodzisz go, świadkowie znajdą się w moment a Ty z urzędu masz sprawę. Ludzie myślcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281





"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12318
Kiedyś walczył na ksw taki chudzielec z czerwonymi włosami mówili na niego spider. Bacznie obserwowałem typa bo posture miał podobna do mnie też wysoki i chudy. Dawniej pamiętam jeden dryblas większy niż ja wyzwał mnie w barze przy wszystkich to przyznaje zastosowałem brudną sztuczkę. Ale po kolei. Bez powodu zostałem poproszony przez miejscowego łamignata o opuszczenie swojego miejsca w celu udania się przed lokal po wp******. W środku sporo ludzi, głośno ale nie na tyle żeby ktoś nie usłyszał więc ogolne zadowolenie ze zaraz coś się zdarzy. Wstałem patrze rzeczywiście trochę jak Gortat ale nic idę sobie do wyjścia on za mną i będąc w drzwiach bez orientu odwracam się i ładuje mu plombe. Spryt > Siła

mjuzik pls

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Antek znowu pyerdoli głupoty 3x15
Paradoks Kano, poczytajcie sobie.
Mi sie juz nawet klepac nie chce na temat tajemnych morderczych technik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tzn to z odpowiedzialnoscią karną to prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Klasyka




A tu z ostatnich dni.




Tak odnośnie tematów hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281



finger jab w akcji
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium